Podobne strony

 • Chirurg

  Chirurgia
  Spis lekarzy Klinicznego Oddziału Chirurgii Dziecięcej Śląskiej Akademii Medycznej oraz Oddziału Chirurgii Dziecięcej Chorzowskiego Centrum Pediatrii i Rehabilitacji.
 • Nowa Pediatria

  Pediatria
  Dwumiesięcznik poświęcony zagadnieniom pediatrii. Możliwość zaprenumerowania przez Internet.
 • KS-PEDIATRA'99

  Pediatria
  Opis nowoczesnego systemu komputerowego wspomagającego pracę gabinetów pediatrycznych, przychodni, klinik i szpitali.
 • Pediatria

  Pediatria
  Możliwość zadania pytania i uzyskania porady z zakresu chorób dziecięcych, Serwis Medic Online.
 • Centralny Szpital Kliniczny

  Szpitale i kliniki
  Centralny Szpital Kliniczny Wojskowej Akademii Medycznej. Posiada kliniki: kardiologii, chorób wewnętrznych i pneumonologii, chorób wewnętrznych i kardiologiii, nefrologii, chorób infekcyjnych i alergologii, urologii, chirurgii, ortopedii, neurochirurgii, chirurgii urazowej i ortopedycznej i inne.


:: ANDRZEJ DĘBSKI pediatra ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.pediatrawizytydomowe.waw.pl

Ulica: Gimnastyczna 54/1

Miasto: Warszawa
Kod: 02-632
NIP: 5211608698

Telefon: 602 702 705
Opis:

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą lek. med. Andrzeja Dębskiego. Jest to wykwalifikowany pediatra i neonatolog z długoletnim stażem zawodowym, mogący się pochwalić wspaniałym podejściem do dzieci oraz wysoką kulturą osobistą. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzą wizyty domowe, kompleksowa opieka pediatryczna, diagnostyka chorób dziecięcych, rzadkich oraz przewlekłych a także doraźne zabiegi poprawiające komfort najmłodszych. Wizyty przebiegają w bezstresowej atmosferze. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji o ofercie oraz dane kontaktowe.