Podobne strony

 • Wakacje - spływy kajakowe

  Spływy kajakowe
  Firma WAKACJE - dawniej LOOK jest firmą specjalizującą się w turystyce aktywnej. Specjalnością firmy są spływy kajakowe po rzekach północnej Polski.
 • Pensjonat Habenda

  warmińsko-mazurskie
  Oferta pensjonatu na Mazurach. Poza tym ciekawe informacje dla amatorów kajaków i opis atrakcji turystycznych.
 • Biuro Turystyczne TatraClub

  Biura podróży
  Bogata oferta miejsc noclegowych w Zakopanem i okolicy: pokoje gościnne, domki wolnostojące, apartamenty, pensjonaty, hotele, obiekty dla grup szkolnych, a także propozycje dla miłośników turystyki aktywnej oraz zwiedzania.
 • Urząd Gminy Krościenko nad Dunajcem

  Krościenko nad Dunajcem
  Na stronie znajdziesz wszystko (historia, gospodarka, turystyka, aktualności, religia, galeria zdjęć) co powinieneś wiedzieć o gminie malowniczo położonej u stóp Trzech Koron, przy starym szlaku handlowym z Sącza do kotliny nowotarskiej.
 • Akwen s.c.

  Osprzęt
  Producent laminatów poliestrowo-szklanych (GFK). Firma dostarcza klientom elementy z laminatów GFK według ich projektu. Są to np. części samochodowe, obudowy, pokrywy, skrzynie, części do budowy karuzel, zabawek dla dzieci itp. Ponadto wynajmuje kajaki i kanadyjki, oferuje zbiorniki na olej opałowy i zbiorniki podziemne.


:: Spływy kajakowe na Dunajcu ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.raftingpieniny.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Szukasz najlepszych możliwości na atrakcyjny wyjazd rodzinny lub firmowy? W takim razie Rafting Pieniny może być zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Z pewnością nie zabraknie Ci pozytywnych wrażeń i jeszcze wiele razy zdecydujesz się na skorzystanie z naszej oferty. Więcej szczegółów na naszej stronie www.