Podobne strony

 • Edyl

  Inne
  Wizytówka firmy Edyl z Warszawy, która zajmuje się zarządzaniem i administracją nieruchomości oraz świadczeniem usług porządkowych. Firma zarządza następującymi nieruchmościami: mieszkaniowymi (domy mieszkalne, domy jednorodzinne, domy mieszkalne o charakterze komercyjnym), komercyjnymi, przemysłowymi oraz szczególnego przeznaczenia (szpitale, szkoły, ośrodki badawcze, urzędy i kościoły).
 • PHU Polers s.c.

  Utrzymanie czystości
  W ofercie firmy można znaleźć usługi porządkowo-czyszczące oraz sprzęt czyszczący. Na stronie - struktura firmy, certyfikaty i wyróżnienia.
 • Romwit Polska

  Utrzymanie czystości
  Pośród oferowanych przez firmę usług znaleźć można: sprzątanie wnętrz, mycie okien, fasad itp. oraz przejmowanie i pełną obsługę kadrową pracowników. Na stronie znajdziesz informacje o firmie, jej ofercie i wykorzystywanym sprzęcie.
 • Usługowa Spółdzielnia "Światowid"

  Fizyczna ochrona mienia
  Zakres oferowanych przez firmę usług obejmuje: ochronę obiektów (przemysłowych, biurowych, handlowych, magazynów, domów), konwojowanie gotówki i przedmiotów wartościowych, sprzątanie pomieszczeń biurowych i hal produkcyjnych oraz monitorowanie systemów alarmowych.
 • Zakład Pracy Chronionej "Ożóg"

  Utrzymanie czystości
  Zakład wykonuje komplksowe usługi w zakresie sprzątania na terenie takich obiektów jak pomieszczenia biurowe, hale produkcyjne, sklepy, supermarkety, kina, hotele itp. Na stronie znajdziesz cennik oferowanych usług.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Cleanway.pl Czyszczenie Posadzek ::

Nasza ocena:
Adres: http://cleanway.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Szukasz jakiegoś wsparcia w zakresie sprzątania mieszkań czy budynków użyteczności publicznej? Jeżeli tak z pewnością zainteresuje Was oferta naszej firmy. Jako Clean Way usługi takie świadczymy na terenie Torunia i jego okolic mając już wielu stałych i co najważniejsze zadowolonych klientów. To chyba najlepsza rekomendacja i potwierdzenie wysokiej jakości naszych usług.