Podobne strony

 • P.W Precyzjometal

  Motoryzacja i transport
  Precyzjometal jest firmą założoną w 1964 roku, która wyspecjalizowała się w obróbce metali kolorowych i tworzyw sztucznych. Działalność marki od lat obejmuje takie usługi jak spawanie aluminium czy wykonywanie odlewów silikonowych. Ponad to firma zajmuje się profesjonalną naprawą felg i alufelg, wliczając w to prostowanie, wypełnianie ubytków. regeneracje, polerowanie i lakierowanie. Precyzjometal to zespół wykwalifikowanych pracowników z bogatym doświadczeniem w branży.
 • Taxi Nowy Sącz

  Motoryzacja i transport
  Pilnie potrzebujesz skorzystać z usług taxi? Dzięki naszej firmie macie możliwość skorzystania z pomocy taxi w Krakowie. Oferujemy wam luksusowe samochody, które spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby kierowcy byli osobami wykwalifikowanymi, posiadającymi odpowiednią wiedzę i doświadczenie, a także kulturę osobistą. Chcesz skorzystać z naszych usług? Wystarczy zadzwonić, aby nasza taksówka czekała na ciebie. Dowieziemy wam w wybrane przez was miejsc
 • Taxi Gdańsk WhiteTaxi.pl

  Motoryzacja i transport
  White Taxi to znacznie więcej niż taksówki to też szereg usług dodatkowych, które świadczy firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów – odprowadzanie pojazdów, holowanie, realizacja zakupów, dowóz dzieci, pomoc techniczna, obsługa imprez, przewóz zwierząt, transfery lotniskowe, przewóz rzeczy i przesyłek. Z usług możesz skorzystać kontaktując się telefonicznie lub drogą online.
 • Serwis samochodowy KARAT w Krakowie

  Motoryzacja i transport
  Potrzebujesz fachowej pomocy? Kończy Ci się przegląd? Chcesz zamontować gaz w swoim samochodzie? Świadczymy usługi na najwyższym poziomie dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz sprzętowi jaki posiadamy. Zajmujemy się m.in.: - instalacją gazu w samochodach, - wymianą oleju i filtrów, - naprawami zawieszenia, - naprawą układu kierowniczego, - wymianą opon, - przeglądami okresowymi… i wiele innych! Zapraszamy!
 • Transf-Air

  Motoryzacja i transport
  Firma oferuje międzynarodowy transport osób na terenie Polski, a także całej Europy. Gwarantuje swoim Klientom bezpieczne i punktualne dotarcie do wybranego miejsca. Pasażerowie mogą liczyć na podróż w komfortowych warunkach, w samochodach o wysokim standardzie wyposażenia. Firmę wyróżnia bogate doświadczenie i profesjonalizm, a także indywidualne podejście do Klienta.


:: Psychotesty bełchatów ::

Nasza ocena:
Adres: http://labora.com.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jeśli interesuje Cię najlepsza placówka szkoląca kierowców w Bełchatowie, zapraszamy Cię na Czapliniecką 6, gdzie swoją siedzibę ma OKZiJ LABORA. Na rynku istniejemy nieprzerwanie od roku 1989, a więc w szkoleniu kierowców mamy ogromne doświadczenie. Jesteśmy pewni, że każdy z naszych kursantów szybko i bez stresu zda egzamin na prawo jazdy w dowolnej kategorii.