Podobne strony

 • Dietetyk na Śląsku

  Medycyna i zdrowie
  Indywidualne programy żywieniowe/leczenie żywieniowe w chorobach dieto zależnych/diety dla osób aktywnych fizycznie i sportowców/żywienie dzieci/ żywienie kobiet w ciąży i karmiących/zalecenia żywieniowe w alergiach i nietolerancjach pokarmowych/jadłospisy wegańskie i wegetariańskie.
 • Medycyna pracy Bytom

  Medycyna i zdrowie
  Szeroki wachlarz usług medycznych świadczony na najwyższym poziomie przez doświadczonych lekarzy. Każdy lekarz medycyny pracy posiada uprawnienia do badania kierowców oraz do badania na prawo jazdy (dotyczy uczęszczających na kursy nauki jazdy).Badania lekarskie kierowców realizowane są na wszystkie kategorie prawa jazdy.Można też przeprowadzić u nas psychotesty czy badania psychologiczne. Przeprowadzamy badania wstępne oraz badania kontrolne czy badania okresowe.Centrum Katowic,darmowy parking.
 • http://masaze-gdansk.com.pl

  Medycyna i zdrowie
  Bardzo istotną zaletą tej firmy jest niezwykle szeroka oferta obejmująca masaże w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Doświadczeni rehabilitanci i masażyści są w stanie dojechać do dowolnego klienta w obrębie Trójmiasta. Oprócz pojedynczych masaży, klienci mają możliwość wykupienia specjalnych abonamentów, dzięki którym będą korzystać z regularnych, tańszych usług.
 • Soczewka Progresywna - wzrok24

  Medycyna i zdrowie
  Sklep internetowy https://wzrok24.pl/ zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju soczewek, między innymi: soczewki miesięczne, dzienne i wiele innych. Bardzo często kupowana jest soczewka progresywna- szczególnie wśród młodzieży. Dodatkowo w atrakcyjnej cenie kupią Państwo krople i płyny. Sprawdź dziś!
 • Program do przepisów kulinarnych

  Medycyna i zdrowie
  Na stronie dieta17.pl można będzie założyć sobie darmowe konto. Można później korzystać z możliwości dodawania własnych przepisów kulinarnych. Mamy wszystkie przepisy dokładnie tam gdzie my się znajdujemy. Nie zapomnimy ważnego przepisu na sałatkę czy ciasto. Tutaj wszystko jest i tylko czeka żebyśmy z tego skorzystali. Jeśli mamy telefon z Internetem to bez względu na miejsce przebywania będzie można w kilka chwil wejść na swoje przepisy.


:: Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej FMC ::

Nasza ocena:
Adres: http://fmclodz.pl

Ulica: Piłsudskiego 9a, 7261650143

Miasto: Moszczenica
Kod: 90-368
NIP: 7261650143

Telefon: 502369203Kategorie:

Opis:

Witryna zawiera informacje dotyczące placówki medycznej oferującej usługi w zakresie konsultacji lekarzy specjalistów i rehabilitacji. Strona umożliwia zapoznanie się z listą lekarzy specjalistów, ofertą rehabilitacyjną, spisem zaopatrzenia sklepu medycznego oraz naszymi osiągnięciami.