Podobne strony

 • Hotel Korona

  dolnośląskie
  Zaproszenie do odwiedzenia hotelu w Kotlinie Kłodzkiej oferującego wiele atrakcji, m.in. siłownię, imprezy plenerowe, restaurację.
 • Motel A & B

  Hotele i pensjonaty
  Motel oferuje pokoje hotelowe, domki letniskowe oraz organizację bankietów.
 • Przedsiębiorstwo Turystyczne Hermes

  Biura podróży
  Na stronie wrocławskie biuro turystyczne przedstawia katalog, w którym znajdują się propozycje wczasów, wycieczek, obozów młodzieżowych i kolonii. Oferta specjalna: Sylwester 2000 w Czeskich Karkonoszach, Chorwacji, Paryżu, Pradze, Rzymie i w Wiedniu.
 • Hiszpania Costa Blanca apartamenty do wynajęcia

  Domki i pokoje do wynajęcia
  Apartamenty w willach położonych na hiszpańskim wybrzeżu - do wynajęcia.
 • Wiktoria Nieruchomości

  Agencje nieruchomości
  Agencja nieruchomości Wiktoria pośredniczy w kupnie, sprzedaży nieruchomości, głównie domów i apartamentów. Firma działa na rynku warszawskim i jego okolicach. Na stronie znajduje się prosty w obsłudze system wyszukiwania i sortowania (według ceny, powierzchni domu, powierzchni działki oraz numeru oferty) interesujących nas nieruchomości.


:: Apartament typu Studio Gdańsk Przymorze ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.apartament.vip


Opis:

Prywatna kwatera przeznaczona pod wynajem długoterminowy. Bardzo dokładnie zaprojektowana tak, aby pobyt w niej był przyjemny. Apartament ten cechuje się niezwykłą kolorystyką. Wszystko za sprawą projektu profesjonalnej architekt i przy użyciu wskazówek dotyczących feng shui. Apartament zlokalizowany jest w popularnej części Gdańska - na Przymorzu w nowym kompleksie Cztery Oceany. Jest to apartament typu studio z pełnym wyposażeniem łazienki, kuchni i pokoju dziennego. Zamieszkaj od razu i jak d