Podobne strony

 • Pro Camp

  Przyczepy i naczepy
  Oferta handlowa firmy prowadzącej sprzedaż nowych i używanych przyczep kempingowych. Dodatkowo firma świadczy usługi z zakresu napraw i serwisowania przyczep.
 • camper voyage- wypożyczalnia samochodów

  Motoryzacja i transport
  Camper Voyage od lat specjalizuje się w wypożyczaniu klientom wysokiej klasy camperów turystycznych, pozwalających na swobodne oraz wygodne podróżowanie. Karawaning jest rozwiązaniem, które sprawdzi się zarówno w przypadku młodzieży pragnącej przeżyć niecodzienną przygodę, jak też rodzin z dziećmi czy samotnych turystów, ceniących sobie niezależność. Duże, bezpieczne, komfortowo zaopatrzone pojazdy pozwalają samodzielnie zaplanować podróż oraz cieszyć się wolnością. Camper Voyage proponuje auta
 • Http://www.rentcamper.eu

  Motoryzacja i transport
  Serwis RentCamper.eu powstał w 2014 roku i gromadzi oferty wynajmu kamperów z całej Polski. Nasza strona działa na zasadzie prostej w obsłudze porównywarki ofert. W bazie gromadzimy propozycje wynajmu samochodów kempingowych pochodzące z wielu lokalnych wypożyczalni na terenie całej Polski. Gromadzimy również oferty z lotniska Warszawa Okęcie, Warszawa Modlin, Katowice Pyrzyce, Kraków Balice i innych.
 • Kamper wynajem - eurokamper.pl

  Motoryzacja i transport
  Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w realizowaniu dla naszych klientów usług dotyczących wynajmowania samochodów kempingowych wraz z wyposażeniem. W naszej ofercie posiadamy również 6 osobowych samochodów. Doświadczenie naszej firmy na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom zarówno profesjonalne jak też kompleksowe usługi na każdym etapie współpracy z naszymi klientami. W naszej ofercie posiadamy również innowacyjny samochód marki Elnagh Baron.
 • Premium Camper

  Turystyka i podróże
  Zajmujemy się wypożyczaniem kamperów oraz skuterów wodnych. Wynajem camperów to coraz popularniejsza forma podróżowania. W ten sposób jesteśmy w pełni mobilni, możemy udać się niemal w każde miejsce bez konieczności organizowania noclegów.


:: Wypożyczalnia samochodów kempingowych motorhome.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.motorhome.pl

Ulica: ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 5

Miasto: Karczew
Kod: 05-480
NIP: 7841029945

Telefon: 535 100 547
Opis:

Wypożyczalnia kamperów oferująca nowoczesne samochody kempingowe polskiego producenta, marki Globe-Traveller. Bogate wyposażenie, bezkompromisowa jakość zastosowanych materiałów, dbałość o szczegóły i nowatorskie rozwiązania techniczne to cechy charakterystyczne naszych pojazdów. Każdy z kamperów ma cztery wygodnie miejsca do jazdy i do spania. Ze względu na kompaktowe rozmiary znakomicie nadają się na dalekie wyprawy, w tym również na Islandię, do Szkocji oraz krajów skandynawskich.