Podobne strony

 • Franchising - opinia doradcy prawnego

  Franchising
  Franchising jako forma współpracy podmiotów gospodarczych. Artykuł wyjaśniający istotę pojęcia.
 • Audytor

  Biura_rachunkowe
  Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie rachunkowości oraz doradztwa podatkowego ze szczególnym uwzględnieniem badania sprawozdań finansowych.
 • Doradca

  Porady prawne
  Na stronie znajdziesz adres mailowy, na który możesz pisać by uzyskać porady, jak odzyskać utracone na rzecz Państwa nieruchomości - wywłaszczone, przejęte w ramach akcji "W", przejęte na rzecz reformy rolnej lub znacjonalizowane jako część przedsiębiorstwa przemysłowego, zabrane w drodze wymiany i bez żadnej podstawy prawnej.
 • Aleja Finansowa

  Ekonomia
  Teraz możesz skorzystać z szerokiej gamy produktów finansowych nie wychodząc z domu. Odwiedź platformę transakcyjną Aleja Finansowa, którą tworzymy razem z Money.pl i przekonaj się jak łatwo możesz założyć konto osobiste lub firmowe, złożyć pieniądze na lokacie, otrzymać kartę kredytową, zainwestować w funduszach inwestycyjnych. Jeżeli planujesz zakup samochodu, sprawdź na jakich warunkach możesz zaciągnąć kredyt. Jeśli nosisz się z zamiarem kupna mieszkania porównaj ofertę dostępną w Alei i wybierz kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Pragniesz zaciągnąć kredyt konsumpcyjny lub pożyczkę hipoteczną? Nic trudnego. Zobacz naszą ofertę, skorzystaj z promocji i upustów, jakie oferują instytucje finansowe obecne w naszym serwisie. Aleja Finansowa to kilkadziesiąt produktów, wśród których na pewno znajdziesz coś dla siebie.
 • Karstans doradcy ekonomiczni - kontrolling i szkolenia

  Doradztwo finansowe
  Jesteśmy firmą doradczą świadczącą swe usługi od 19 lat. Zdobywaliśmy doświadczenie uczestnicząc w procesach prywatyzacyjnych dużych przedsiębiorstw w Toruniu. Zdobytą wiedzę wykorzystujemy i rozwijamy współpracując zarówno z dużymi jak i małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Domeną, w której działa KarStanS jest doradztwo ekonomiczne ze szczególnym naciskiem na strategię i finanse przedsiębiorstw.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: krzywickabiuro.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://krzywickabiuro.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi dotyczące wykonywania usług dotyczących księgowości, podatków. W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie poszczególnych usług w sposób w pełni dopasowany do oczekiwań naszych klientów. Jednocześnie w naszej firmie możemy zapewnić również wykonanie usług przez zespół doświadczonych specjalistów.