Podobne strony

 • Kurierem.pl: przesyłki kurierskie, tani kurier

  Firmy wg branży
  Kurierem.pl to porównywarka cen przesyłek kurierskich. Użytkownik może w jednej chwili wycenić i porównać ceny przesyłek w kilkudziesięciu firmach kurierskch. W bazie serwisu znajdują się przesyłki krajowe paczkowe i paletowe oraz paczki międzynarodowe. Korzystanie z porównywarki jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji. Dodatkowo porównywarka Kurierem.pl pełni rolę platformy popularyzacji tanich uslug kurierskich. Jest miejscem promocji dla serwisów brokerów kurierskich.
 • Porównywarka kurierów

  Inne
  Skorzystaj już dzisiaj ze sporego udogodnienia, którym jest nasza porównywarka kurierów. Dzięki nam szybko i skutecznie porównasz oferty poszczególnych firm kurierskich, wybierzesz najlepszą dla siebie opcję oraz zaoszczędzisz swój czas i pieniądze. Wszystkie informacje odnośnie czasu czy warunków dostawy znajdziesz na naszej stronie – to, co potrzeba w jednym miejscu. Wyróżnia nas zaangażowanie, nowoczesność, skuteczność, najwyższa jakość usług, pełen profesjonalizm oraz troska o każdego klient
 • Poczta Warszawa

  Ekonomia
  Jesteśmy firmą, która zajmuje się transportem paczek na terenie całego kraju. Mamy świetną ekipę specjalistów, którzy potrafią poradzić sobie z przewiezieniem praktycznie każdego produktu. Z nami każda paczka dotrze na miejsce szybko, sprawnie i w jednym kawałku. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi oraz firmami. Ciągle się rozwijamy i poprawiamy standardy obsługi oferowane przez naszą firmę. Zapraszamy serdecznie.
 • Portal do zamawiania przesyłek międzynarodowych i krajowych

  Motoryzacja i transport
  Serwis internetowy do zamawiania transportu przesyłek międzynarodowych i krajowych z ubezpieczeniem nawet do 6000 PLN. Wysyłamy zarówno paczki i palety, obsługujemy serwisy COD, ROD, POD.
 • Tani kurier opon - www.pogotowiepaczkowe.pl

  Ekonomia
  Pogotowie Paczkowe to profesjonalny system multimedialny przeznaczony do nadawania paczek, kopert oraz palet przez najlepsze firmy kurierskie. Stawiamy na szybkie wyceny, na integrację panelu zamawiania kuriera z aukcjami Allegro, na promocję lojalnych klientów. Nasze Pogotowie Paczkowe obsługuje przesyłki krajowe lub międzynarodowe. Ostatecznie rozwiązujemy problemy logistyczne.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Tani Kurierzy - najtańsze przesyłki kurierskie ::

Nasza ocena:
Adres: tani-kurierzy.pl

Ulica:

Miasto: Iłowa
Kod: 68-120
NIP:

Telefon: 500130180
Opis:

Zamawianie kuriera za pośrednictwem tej strony jest nie tylko szybkie i wygodne, ale pozwala również oszczędzić wiele pieniędzy. Ceny niższe nawet o kilkadziesiąt procent, naprawdę robią różnicę każdemu, kto chce cieszyć się niskimi kosztami usług kurierskich. Tani-kurierzy.pl działa na wszystkich platformach komputerowych i można mieć do serwisu dostęp nawet z komórki. Bardzo szybki i nieskomplikowany proces zamawiania kuriera i przygotowywania paczki, nikomu nie powinien sprawiać nawet najmnie