Podobne strony

 • Mieszkanie na sprzedaż - Tarchomin

  Inne
  Sprzedam BEZPOŚREDNIO NOWE z maja 2007 r. 2 pokojowe mieszkanie, 35 m2 + balkon. Osiedle kameralne, tylko 2 budynki 3 piętrowe - osiedle strzeżone. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, są windy. Mieszkanie ciche, duży pokój z aneksem i łazienką nie łączy się z innym mieszkaniem.
 • Agencja Nieruchomości Crystal House

  Agencje nieruchomości
  Agencja Nieruchomości Crystal House oferuje: mieszkania i apartamenty, luksusowe domy i rezydencje, działki budowlane, domy w Hiszpanii, nieruchomości w Hiszpanii, resydencje w Hiszpanii, działki inwestycyjne, działki rolne. Sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, kupno mieszkań, kupno domów - pośrednictwo.
 • Mieszkania Warszawa

  Agencje nieruchomości
  Agencja Nieruchomości AD.DRĄGOWSKI - Nieruchomości, mieszkania, domy, działki, lokale - sprzedaż, wynajem. Strona spółki giełdowej. Pomagamy w przeprowadzeniu transakcji, szukamy najlepszej oferty, pomagamy w negocjacjach. Naszej oferty nie możesz pominąć, kiedy szukasz mieszkania, domu, działki, lokalu. Klientom służymy pomocą i radą. Na rynku nieruchomości od kilkudziesięciu lat zajmujemy czołowa pozycję. Obecnie w Warszawie jest osiem biur, Zapraszamy również do Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, Otwocka, Radzymina i Łomianek. Dla biznesu pracuje biuro komercyjne, poznajcie naszą ofertę lokali, magazynów i gruntów.
 • Mieszkania Warszawa

  Developerzy
  POLNORD SA jest jedną z najbardziej doświadczonych firm na rynku budowlanym i deweloperskim w Polsce.
 • PoProstuDom.pl

  Serwisy informacyjne
  Serwis nieruchomości zawierający wiele tysięcy ofert sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek i lokali. Porady dla szukających nieruchomości. Aktualności z rynku, komentarze, opinie i nowości związane z nieruchomościami. Wiele ofert oraz innowacyjne usługi.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: victoriadom.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.victoriadom.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Victoria Dom S.A. to deweloper w Warszawie, działający od 1998 r. Od tego czasu zrealizował już 30 inwestycji w całym mieście, głównie skupiając się na jego prawobrzeżnej części (takie osiedla jak Białołęka, Tarchomin czy Wola). Victoria Dom S.A tworzy przede wszystkim osiedla domów jedno- i wielorodzinnych oraz bloki mieszkalne, lecz wśród projektów są także pojedyncze budynki. Deweloper za cel stawia sobie tworzenie przyjaznego środowiska, blisko terenów zielonych.