Podobne strony

 • NLP Neuroedukacja

  Usługi NLP
  Informacje na temat szkoleń Neurolingwistycznego Programowania - NLP. Międzynarodowe certyfikaty. Psychologia praktyczna - szkolenia w zakresie: psychoterapii i hipnoterapii dla psychologów i terapeutów; intensywne kursy językowe dla osób dorosłych; sprzedaż i negocjacje dla ludzi biznesu. Na stronie: informacje czym jest NLP, o prowadzonych kursach i sprzedawanych materiałach a także obszerna baza osób zajmujących się NLP i forum dyskusyjne.
 • Alergia na leki

  Choroby alergiczne
  Artykuł z Gazety Lekarskiej, dużo interesujących informacji.
 • AKMED Centrum Konsultacyjne NZOZ

  Medycyna i zdrowie
  AKMED Centrum Konsultacyjne jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej, usytuowanym w samym centrum Warszawy, który specjalizuje się w terapii wszelkich uzależnień (alkoholizm, lekomania, hazard, seksoholizm itd.) oraz prowadzi Centrum Leczenia Zaburzeń Pamięci i Choroby Alzheimera. Poza tym umożliwia konsultacje psychiatrów, psychologów, psychoterapeutów, terapeutów rodzinnych i małżeńskich.
 • Akupunktura Chiropraktyka

  Medycyna niekonwencjonalna
  Henryk Dyczek - Dyplomowany Akupunkturzysta i Chiropraktyk zrzeszony w Polskim Towarzystwie Medycyny Manualnej, poleca swoje usługi.
 • Psychoterapia przez Internet

  Rehabilitacja - miejsca
  Jak czytamy, strona została stworzona po to, aby pomóc osobom cierpiącym, które z różnych przyczyn osobiście nie mogą zwrócić się o pomoc do psychologa. Specjaliści uczą zgłaszającego się, jak radzić sobie z własnymi problemami. Wszystkie dane jak i cały proces leczenia podlegają ścisłej tajemnicy lekarskiej.


:: Psycholog w Bydgoszczy ::

Nasza ocena:
Adres: www.psychoterapia-bydgoszcz.eu

Kategorie:

Opis:

Magdalena Oczki to psychoterapeutka, która zajmuje się swoim zawodem od ponad 10 lat. W swoim gabinecie położonym w Bydgoszczy oferuje profesjonalne usługi dla osób dorosłych oraz młodzieży. Obejmują one prowadzenie psychoterapii oraz leczenie zaburzeń związanych z osobowością lub brakiem akceptacji. Oferta obejmuje również specjalne terapie dla małżeństw i par.

Słowa kluczowe: