Podobne strony

 • Projekty Domów

  Projekty domów
  WM Pracownia Projektowania Miasta - wykonujemy koncepcyjne, wielobranżowe projekty architektoniczno budowlane, projekty wykonawcze i indywidualne, konstrukcje, kosztorysy. Projekty rozbudowy i modernizacji oraz przebudowy zabytków.
 • Budowa domów jednorodzinnych

  Dom i wnętrza
  RISER.domy Sp. z o.o. to doświadczona firma budowlana, oferująca kompleksową budowę domów jednorodzinnych. Specjalnością firmy jest budowa domów tradycyjnych, energooszczędnych oraz pasywnych w stanie surowym, deweloperskim lub pod klucz. Firma zapewnia ponadto pomoc w załatwianiu formalności budowlanych oraz doradztwo budowlane na każdym etapie inwestycji, począwszy od momentu wyboru działki.
 • Ocieplanie dachu ze Swisspor Lambda

  Dom i wnętrza
  Marka Swisspor wypuściła na rynek produkt przeznaczony do ocieplania dachu i podłóg. Nowy styropian świetnie sprawdzi się w budownictwie pasywnym i energooszczędnym. Płyty styropianie, które stosuje się do ocieplania dachu i podłóg mają dużo większą wytrzymałość na ścieranie niż produkty do ocieplania fasad. Takie parametry techniczne są niezbędne ze względu na obciążenia użytkowe jakie powstają przy eksploatacji dachów i podłóg.
 • Działki budowlane Grabówka - Osiedle na skraju puszczy

  Firmy wg branży
  Osiedle na Skraju Puszczy w Puszczy Knyszyńskiej w Grabówce w bliskim sąsiedztwie Białegostoku to nowoczesne osiedle domków jednorodzinnych, które charakteryzują się wysokim standardem wykonania, najnowszymi rozwiązaniami budowlanymi. Nasze domki są energooszczędne, co pozwoli zaoszczędzić pieniądze i będzie z korzyścią dla środowiska. Osiedle na Skraju Puszczy to wybór Klientów, którzy cenią sobie spokój i komfort mieszkania.
 • SEWACO System: domy energooszczedne dla każdego

  Firmy wg branży
  Firma Sewaco sp. z o.o. - twórca zaawansowanej technologii budowlanej SEWACO System. Tanie domy energooszczędne i pasywne o solidnej i wytrzymałej konstrukcji


:: PROFIX Budowa domów Kraków ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.profixdomy.pl

Ulica: ul. Lipska 16

Miasto:
Kod: 30-721
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy PROFIX. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie a działamy w branży budowlanej. Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem domów oraz wnętrz. Polecamy Państwu ciekawe, nowoczesne i funkcjonalne projekty domów energooszczędnych a także oszczędne i szybkie budownictwo szkieletowe. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, profesjonalizm i zapewniamy współpracę ze specjalistami z branży budowlanej i instalacyjnej. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat oferty lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.