Podobne strony

 • Bunkier Sztuki

  Galerie
  Galeria Sztuki Współczesnej - główny ośrodek prezentacji i promocji sztuki w Krakowie, trzeci co do wielkości salon wystawienniczy w Polsce. Na stronach aktualne informacje na temat Galerii i jej działalności, prezentacja obecnych i nadchodzących wystaw.
 • Pola Ziemba

  Galerie wirtualne
  Informacje o absolwentce Wydziału Ceramiki i Szkła wrocławskiej ASP zajmującej się głównie malarstwem sztalugowym, grafiką, ceramiką unikatową, tkaniną i szkłem. Galeria prac artystki.
 • JAAN Automotive Glass

  Szyby
  Strona internetowa firmy JAAN, której przedmiotem działalności jest produkcja oraz sprzedaż szyb do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Na stronie zamieszczone są informacje o firmie, cała oferta i inne dane.
 • Perfecta

  Reklama zewnętrzna
  Producent wyrobów reklamowo-użytkowych z aluminium, tworzyw sztucznych i szkła. Oferuje litery podświetlane i przestrzenne, kasetony podświetlane, tablice informacyjne, reklamy przestrzenne, podświetlane zegary reklamowe, podajniki na artykuły, i inne.
 • Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH

  Materiałoznawstwo
  Strona przedstawia profil naukowy i skład personalny Wydziału, jego strukturę (Katedra Fizykochemii Ciała Stałego, Zakład Chemii Nieorganicznej, Katedra Chemii Analitycznej, Katedra Ceramiki Specjalnej, Zakład Materiałów Budowlanych, Katedra Szkła i Emali.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Meble szklane do domu i firmy ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.123szklarz.com.pl/

Ulica: Bytomska 51

Miasto: Ruda Śląska
Kod: 41-712
NIP: 6412345728

Telefon: 601 563 648
Opis:

Nasz zakład szklarski to firma z wieloletnią tradycją w obróbce szkła. Oferujemy pełną gamę usług szklarskich - szklane meble jak: lustra na wymiar, schody, balustrady, kabiny prysznicowe oraz małą architekturę w szkle, jak: panele z grafikami i ornamenty szklane. Nasi specjaliści służą fachową pomocą i poradą na każdym etapie działania. Wykonamy zlecenie zarówno na miejscu w zakładzie na Śląsku, jak i u klienta wedle życzenia. Szkło to dobry wybór! Zapraszamy do współpracy!