Podobne strony

 • Szkoła Tańca Towarzyskiego "Astra"

  Kursy tańca
  Jeżeli chcesz poprawić sylwetkę, być bardziej pewnym siebie, poznać nowych ludzi i miło spędzić czas, na pewno pomoże ci w tym kurs tańca. Na stronie znajdziesz prezentację szczecińskiej szkoły tańca towarzyskiego - informacje, terminarz, wyniki, encyklopedia (opisy poszczególnych tańców) oraz fotografie tańczących par.
 • Salsa Sabrosa

  Taniec
  Krakowska szkoła salsy wywodząca się z najstarszej szkoły salsy w Krakowie. Kursy salsy, pokazy salsy, rueda de casino, imprezy salsowe.
 • Akademia Tańca - M&I Sulewscy

  Taniec
  Nauka tańca towarzyskiego (tańce standardowe, latynoamerykańskie, dyskotekowe, tango argentyńskie, salsa). Wieczory taneczne¸ bale, salsoteka, milongi. Szkolenia, pokazy tańca. Szczegóły tej szerokiej oferty - na stronie.
 • Salsa Fever

  Taniec
  Salsa w Częstochowie i Wrocławiu. Szkoła salsy i tańca. Kursy, warsztaty, festiwale, imprezy salsowe. Aerobik, fitness. Szczegóły - na stronie.
 • Szkoła Tańca Tancerze.pl

  Taniec
  Szkoła oferuje szeroką gamę kursów na różnych poziomach zaawansowania dla dorosłych, młodzieży i dzieci: technika baletowa, swing jazz, salsa, samba, taniec brzucha, flamenco, taniec towarzyski, breakdance, elektroboogi, MTV Video Dance i inne. Doświadczeni instruktorzy, trzy sale z lustrami w centrum Warszawy.


Tu jesteś » Strona główna » Hobby i pasje

:: Taniec towarzyski kraków u2dance.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.u2dance.pl

Kategorie:

Opis:

Nauka tańca w Krakowie za pomocą nowatorskich metod nauczania. Chcesz królować na parkiecie lub po prostu czuć się na nim pewnie bez różnicy na rodzaj muzyki – zapisz się na lekcje discofox w Krakowie przez najlepszych polskich i zagranicznych instruktorów. Naszym celem jest to byście mieli sposób na każdą imprezę.