Podobne strony

 • Zakład Produkcyjno-Handlowy COLMET

  Tworzywa sztuczne
  Strona firmy COLMET z Olkusza. W ofercie firmy znajdują się m.in. uszczelarskie płyty bezazbestowe, szczeliwa, sznury termoizolacyjne, węże, płyty i wykładziny gumowe. Pełną ofertę znajdziesz na stronie.
 • Solar Polska Sp. z o.o.

  Urządzenia
  Zakres działania firmy Solar obejmuje handel hurtowy oraz dystrybucję urządzeń i osprzętu elektrycznego oraz elektrotechnicznego.
 • Karoelektro - hurtownia elektryczna

  Firmy wg branży
  Przedsiębiorstwo Karo Elektro to jedna z największych hurtowni elektrotechnicznych, elektrycznych na terenie Podbeskidzia. Firma obsługuje zarówno dużych instalatorów jak i prywatnych klientów udzielając zadowalających rabatów. Oferta hurtowni obejmuje szeroką gamę produktów elektrotechnicznych różnych producentów. Dzięki podpisanej umowie z wiarygodnymi firmami kurierskimi towar dostarczany jest na czas pod wskazany adres przez klienta.
 • Hurtownia Elektrotechniczna Tech-Elektro

  Elektronika
  Firma Tech-Elektro to hurtownia elektrotechniczna, która swoją działalność prowadzi od 2004 roku. Hurtownia działa stacjonarnie w Ząbkowicach Śląskich, ale prowadzi również sprzedaż na terenie całego kraju poprzez swój sklep internetowy. W ofercie sklepu można znaleźć produkty firmy LEGRAND, Philips, Osram, Kanlux i wiele innych. Oprócz sprzedaży sprzętu elektrotechnicznego obsługa sklepu służy pomocą w rozwiązywaniu elektrotechnicznych problemów oraz fachowym doradztwem.
 • hurtownia elektryczna (Polimet)

  Firmy wg branży
  Robisz remonty i wymieniasz instalacje elektryczne? Często musisz mieć na wyciągnięcie ręki profesjonalne styczniki i przekaźniki? Jeżeli chcesz je kupować w atrakcyjnych cenach, to zapraszamy Cię do kontaktu z naszym ekspertami. Od lat prowadzimy hurtownię, znamy parametry techniczne dostępnych u nas artykułów i zaproponujemy Ci korzystne warunki współpracy.


:: EL - DRUT druty nawojowe ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.el-drut.com.pl

Ulica: Dworcowa 11

Miasto: Wieleń
Kod: 64-730
NIP: 7632127939

Telefon: 67 25 61 195
Opis:

Znajdująca się w Wieleniu (woj. wielkopolskie) a posiadająca oddziały w Siemianowicach Śląskich oraz Świebodzicach firma EL-DRUT serdecznie zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją kompleksową ofertą. Prowadzimy hurtową sprzedaż wyrobów z branży elektrotechnicznej. Oferujemy szeroki wybór drutów nawojowych, przewodów samochodowych, aluminiowych, miedzianych, jednożyłowych, materiałów elektroizolacyjnych czy też innych akcesoriów. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych wyrobów, atrakcyjne ceny i fachową obsługę. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy wejść na naszą witrynę.