Podobne strony

 • WANDALEX S.A.

  Wewnątrzzakładowy
  Dane kontaktowe dostawcy systemów składowania i transportu wewnętrznego. Wózki widłowe, regały magazynowe, przenośniki itp.
 • Bosal Polska Sp. z o. o.

  Haki
  Bosal Polska jest producentem i dystrybutorem produktów motoryzacyjnych, a przede wszystkim: układów wydechowych; haków holowniczych; bagażników dachowych. Poza tym produkuje regały magazynowe. Na stronie zamieszczane są informacje o aktualnie obowiązujących promocjach.
 • PPHU Stemet

  Branże inne
  Producent metalowych taśm przenośnikowych, łańcuchów prowadzących, stelaży, stojaków, regałów magazynowych i konstrukcji kwasoodpornych. Na stronie informacje o firmie i jej ofercie.
 • PROGMET - Meble metalowe

  Producenci
  Firma zajmuje się kompleksowym zagospodarowaniem pomieszczeń magazynowych, warsztatowych, biurowych, szkolnych oraz archiwalnych w meble matalowe takie jak: regały magazynowe, stoły ślusarskie, wózki narzędziowe, szafy biurowe, szafy kartotekowe, szafy bhp, regały biblioteczne, regały archiwalne - stacjonarne i przejezdne. Na stronie znajdziesz katalog produktów, formularz zamówienia on-line, dane kontaktowe firmy.
 • Jungheinrich Polska Sp. z o.o.

  Wewnątrzzakładowy
  Sprzedaż, serwis i wynajem wszystkich typów wózków widłowych marki Jungheinrich w różnych opcjach. Plus projektowanie i montaż systemów regałowych. Szczegóły - na stronie.


:: WDX- regały magazynowe, przenośniki, projekty magazynowe ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.wdx.pl/

Ulica: Taśmowa 7

Miasto: Warszawa
Kod: 02-677
NIP: 521-10-12-480

Telefon: 0801 332 629
Opis:

WDX to producent regałów magazynowych, który od 25 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania z zakresu projektowania magazynów. W ofercie firmy znajduje się wyposażenie magazynów- regały magazynowe, przenośniki rolkowe, a także zaawansowane rozwiązania dla automatycznych systemów składowania towarów. Jako firma ekspercka naszym klientom oferujemy profesjonalne projekty wraz z ich realizacją oraz doradztwem z zakresu prowadzenia przestrzeni magazynowej. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.