Podobne strony

 • Warszawskie Przejścia Podziemne Sp. z o. o.

  Inne
  Wizytówka spółki WPP, której działalność skupia się na wynajmie lokali handlowych i powierzchni reklamowych na obszarze administrowanych przez siebie przejść podziemnych. Aktualnie spółka dysponuje 170 lokalami handlowymi i usługowymi o powierzchni 3650 m2 oraz różnej wielkości powierzchniami reklamowymi, oświetlonymi i podświetlonymi o łącznej powierzchni 2700 m2.
 • Firma Handlwa A&A

  Inne
  Firma A&A oferuje zainteresowanym możliwość wynajmu lokali w największym w Łodzi Centrum Meblowym "GLOB". Firma zapewnia administrowanie obiektem, pomoc w organizowaniu wspólnych akcji reklamowych, promowanie Centrum i firm w nim funkcjonujących. Cena wynajmu podlega negocjacji!
 • Kucharska i Siudak - Radcowie Prawni - Spółka Partnerska

  Radcy prawni
  Kancelaria prowadzi obsługę podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, prawa spółek i prawa papierów wartościowych oraz prawa pracy.
 • CFI - nieruchomości komercyjne

  Agencje nieruchomości
  Podstawowa działalność opiera się na obsłudze klientów, począwszy od wyboru lokalizacji posiadanej nieruchomości poprzez jej dostosowanie do indywidualnych oczekiwań najemców. Oferta dostępnych lokali handlowych, biurowych, produkcyjnych i magazynowych...
 • Administracja S-Dom powierzchnie biurowe Katowice

  Firmy wg branży
  Kamienica Jagiellońska to znakomite miejsce na Twoje biuro. Budowla ta umiejscowiona jest w dogodnym punkcie łącznościowym Nowego Sącza, gdzie bezproblemowo można przybyć samochodem jak i autobusem. Nasza Kamienica to odnowiony, XIX-wieczny budynek, jaki swoim designem oraz niepowtarzalnym nastrojem z pewnością przyciągnie klientów Państwa firmie. Jest to znakomita lokalizacja na utworzenie znakomitego biura, np.: kancelarii prawnej bądź kancelarii notarialnej. mamy kilkanaście rozmaitego typu pomieszczeń użytkowych oraz gwarantujemy porządne warunki współpracy. Szczegóły propozycji najmu pomieszczeń, a również rzeczywiste zdjęcia Kamienicy pod adresem WWW.


:: Wyszukiwarka lokali usługowych. ::

Nasza ocena:
Adres: www.lokaleuslugowe.pl

Ulica: Sobieskiego 10/60

Miasto: Warszawa
Kod: 02-957
NIP:

Telefon:
Opis:

LokaleUslugowe.pl to nowoczesna wyszukiwarka lokali usługowych oferowanych do sprzedaży, wynajęcia czy poszukiwanych do kupna. Firma LokaleUslugowe.pl zapewnia pełną obsługę klienta w zakresie doradztwa i pomocy we wszystkich aspektach związanych ze sprzedażą, kupnem czy wynajmem lokalu usługowego w Polsce.