Podobne strony

 • Przejazdy busem do Monachium

  Motoryzacja i transport
  Wyjazdy Lublin-Zamosc-Monachium poniedziałek/środa/piatek/sobota/niedziela Wyjazdy Monachium-Zamosc-Lublin ponedzialek/wtorek/sroda/piatek/sobota tel-Lublin-81-526-85-74 tel Zamosc-84-616-92-89 Więcej informacji:Strona www: interbuslublin.pl
 • Przewóz osób do Niemiec

  Firmy wg branży
  Dotychczasowe busy, jakimi podróżowałeś, nie spełniały Twoich wymagań, były stare, często się psuły i jeździły zbyt wolno? Teraz możesz skorzystać już z naszej oferty, o wiele lepszej, tańszej i bardziej niezawodnej. Wchodząc na poniższy portal zapoznasz się z naszymi usługami, poznasz ich cenniki oraz standardowe czasy odjazdów na wyjazdy zagraniczne do Europy Zachodniej. Nie czekaj dłużej, tylko my oferujemy doskonałą jakaś usługi za tak małą cenę.
 • Liput-Tour Busy do Niemiec, busy do Holandii i busy do Belgi

  Motoryzacja i transport
  Firma Liput-Tour posiada w swojej ofercie przewozy do Niemiec, przewozy do Holandii, przewozy do Belgii. Z nami dotrzesz bezpiecznie z doświadczona kadrą i w komfortowych warunkach. Przyjmujemy zamówienie dla grup zorganizowanych na trasach busy Holandia Polska, busy z Holandii do Polski, busy z Niemiec do Polski, busy Niemcy Polska.
 • Busy do Niemiec

  Motoryzacja i transport
  Internetowa strona olsztyńskiej firmy prowadzącej transport do takich państw europejskich jak Niemcy, Belgia czy Holandia. Za pośrednictwem tej witryny poznasz dane kontaktowe poprzez które będziesz mógł umówić transport oraz wykaz miejsc do których odjeżdżają auta. Na stronie znajdziesz także galerię, w której zobaczysz wykorzystywane w firmie auta.
 • AGAR-BUS Przewóz osób Polska Holandia Belgia Niemcy

  Motoryzacja i transport
  AGAR-BUS Międzynarodowy Licencjonowany przewóz osób na obszarze Polski i państw UE. Główny obszar przewozów obejmuje państwa: Polska, Holandia, Belgia i Niemcy. Flotę stanowią 9 osobowe busy marki VW-T5. Agar-bus realizuje przewozy od 2003 roku. Kierowcy posiadają wymagane certyfikaty oraz wieloletnie doświadczenie na obsługiwanych trasach. Busy do Holandii Belgii oraz Niemiec wyjeżdżają 3 razy w tygodniu. Przejazdy z Holandii Belgii i Niemiec do Polski również 3 razy w tygodniu.


:: Needer Busy do Holandii i Niemec ::

Nasza ocena:
Adres: nbus.pl

Ulica: ul. Zygmunta Augusta 18 lok. 137

Miasto: Słupsk
Kod: 76-200
NIP: 8393028820

Telefon: 512-12-12-82
Opis:

Needer działa w województwach pomorskim i zachodniopomorskim. Firma zajmuje się przewozem osób w systemie "door to door". dziennie rano rzetelna obsługa odbiera klienta spod domu i w miłej atmosferze, komfortowymi busami przewozi pod wcześniej ustalony adres w Niemczech lub Holandii. Oferujemy atrakcyjny program lojalnościowy dla osób podróżujących cyklicznie oraz system zniżek dla przejazdów grupowych.