Podobne strony

 • TK Biotech - badania odkrywcze w biotechnologii

  Genetyka
  Firma zajmuje się badaniami odkrywczymi w biotechnologii, diagnostyką genetyczną oraz ustalaniem ojcostwa. Jej celem jest udział w rozwoju biotechnologii, prowadzącym do nowych odkryć w diagnostyce i leczeniu chorób, by w ten sposób działać na rzecz poprawy zdrowia i jakości życia społeczeństwa.
 • jazdakonna.pl

  Konie
  Witryna to baza adresowa, w której znaleźć można adresy ośrodków i klubów jeździeckich w wybranym przez siebie województwie, a także adresy w następujących kategoriach: sklepy, lekarze weterynarii, hipoterapia, podkuwacze, transport koni, pensjonat dla koni, hodowla i sprzedaż koni.
 • Happymum

  Odzież
  Sklep internetowy oraz serwis dla rodziców - porady ciążowe i forum. W ofercie sklepu: ubiory i odzież ciążowa, artykuły dla niemowląt, bielizna ciążowa, literatura, odzież, bielizna i artykuły dla dzieci.
 • Gabinet Ginekologiczno–Położniczy - Bożena Chociełowska

  Lekarze, gabinety
  Gabinet Ginekologiczno - Położniczy (Warszawa Śródmieście, Centrum, Wola), przyjmuje ginekolog Bożena Chociełowska. W ofercie: USG - obrazowanie 4D z możliwością nagrania filmu DVD, leczenie niepłodności, leczenie laserowe nadżerek, prowadzenie ciąży, badania cytologiczne, antykoncepcja.
 • Provita Klinika Leczenia Niepłodności

  Ginekologia i położnictwo
  Ośrodkek leczenia niepłodności i diagnostyki prenatalnej, specjalizującym się w technikach wspomaganego rozrodu (in vitro).


:: Leczenie niepłodności i badania prenatalne w Warszawie ::

Nasza ocena:
Adres: http://fertina.pl

Ulica: Dzika 15 lok CU4

Miasto: Warszawa
Kod: 00-172
NIP: 5252640919

Telefon: 609 366 732
Opis:

Centrum Medyczne Fertina pomaga parom chcącym mieć dziecko na każdym etapie starań od leczenia niepłodności, przez badania i diagnostykę prenatalną i prowadzenie ciąży, aż po przygotowanie do porodu. Nasi lekarze wykorzystują najnowocześniejszą technikę. W leczeniu korzystają m.in. z procedur inseminacji, badania drożności jajowodów, badania nasienia, testów PAPPA, Harmony, NIFTY, USG genetycznego, czy USG 12 tygodnia. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej.