Podobne strony

 • Sklep meblowy

  Dystrybutorzy
  Sklep meblowy oferuje: zabudowy wnęk, komplety z ekoskóry, meble stylowe, meble mieszkaniowe, meble kuchenne.
 • Idealne Wnętrze

  Aranżacja wnętrz
  Projektowanie i wykonawstwo jednostkowych mebli stylowych i stylizowanych na indywidualne zamówienie klienta oraz kompleksowa aranżacja wnętrz.
 • Witowa S.A.

  Producenci
  Firma jest nowoczesną manufakturą, wytwarzającą meble unikatowe oraz produkującą krótkie serie mebli o wysokim standardzie. Jej specjalizacją jest wykonywanie mebli lakierowanych i malowanych. W ofercie znajdziesz: pełne zabudowy, drzwi, witryny, komody, krzesła i zestawy stołowe. Na stronie zamieszczono m.in. zdjęcia wyrobów oraz wzornik kolorów i tkanin.
 • Kuźnia p.w. Hefajstosa

  Kowalstwo
  Strona prezentuje na zdjęciach różnorakie wyroby kuźni. Jej oferta obejmuje zaś m.in.: ręcznie robione meble, stylowe i ekstrawaganckie dodatki, małe przedmioty użytkowe oraz inne niepowtarzalne wyroby.
 • Meble z Kalwarii Zebrzydowskiej

  Meble - handel i produkcja
  Strona producentów mebli z Kalwarii Zebrzydowskiej. Wieloletnia tradycja, bogata oferta, jakość wykonania to podstawowe atuty mebli kalwaryjskich. Na doskonale przygotowanej stronie poznasz szczegóły zilustrowanej zdjęciami oferty.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: IKOMEBLE - meble z Kalwarii na każdy wymiar ::

Nasza ocena:
Adres: http://ikomeble.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Ikomeble.pl to meble z Kalwarii Zebrzydowskiej, które pod względem niebanalności, designu, jakości oraz funkcjonalności, muszą spodobać się dosłownie każdemu. Mówimy o krzesłach i stołach, pufach, fotelach, dodatkach tapicerowanych i skórzanych, kompletach wypoczynkowych, łóżkach na wymiar, klasycznych i wygodnych sofach, ale także narożnikach. Zapraszamy bardzo serdecznie do naszego sklepu!