Podobne strony

  • BIURO PODRÓŻY AS biuro podróży szczecin

    Turystyka i podróże
    Jednym z członków Zachodniopomorskiej Izby Turystyki jest Biuro Podróży AS, które prowadzi swoją aktywność nieustannie od roku 1990. Siedzibą tego Biura jest Szczecin. Lata doświadczeń sprawiły,że proponowane usługi tej firmy plasują się na wysokim poziomie a doświadczona obsługa gwarantuje profesjonalne doradztwo i troska o klienta. Zakres działalności Biura Podróży AS jest szeroki. Zajmuje się ono nie tylko sprzedażą wycieczek krajowych i zagranicznych, ale również na zlecenie klienta świadczy usługi w zakresie organizowania wycieczek, obozów i kolonii dla młodzieży, grup profilowych, firm czy zakładów pracy. Biuro Podróży AS to również ewentualność wynajęcia autokarów oraz samochodu z kierowcą. To także kompleksowa usługa organizacji i obsługi podróży służbowych, organizacji wycieczek i imprez grupowych. Tak wszechstronny wachlarz propozycji przyciąga do Biura Podróży AS coraz to nowych klientów. Zapoznaj się ze szczegółami oferty na stronie.
  • www.btmagellan.pl

    Turystyka i podróże
    Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę biura turystycznego Magellan. Nasza siedziba znajduje się w Szczecinie a w branży turystycznej działamy nieprzerwanie od 1993 roku. Zajmujemy się organizacją krajowych oraz zagranicznych wyjazdów wakacyjnych, służbowych, biznesowych jak również wycieczek szkolnych. Można nam zlecić rezerwację atrakcyjnego hotelu, biletu lotniczego czy też wynajem autokaru. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo i pomoc w dostosowaniu optymalnej oferty dopasowanej do wymagań każdego Klienta. Szczegóły oferty i niezbędne dane firmy zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.


:: www.aspodroze.com ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.aspodroze.com

Ulica: Piłsudskiego 13

Miasto: Szczecin
Kod: 70-460
NIP: 8513136594

Telefon: 91 433 49 16
Opis:

Zapraszamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą biura podróży As, które swoją siedzibę ma w Szczecinie. Firma działa w branży turystycznej od 1990 roku oferując swoim Klientom bogaty wybór wycieczek krajowych jak i zagranicznych. W naszej ofercie znaleźć można wycieczki szkolne i zimowiska, jednodniowe, weekendowe i dłuższe wycieczki autokarowe a także atrakcyjne oferty last minute. Proponujemy też wycieczki tematyczne - pielgrzymki, wycieczki dla seniorów, ekspresowe zwiedzanie oraz wiele innych. Więcej informacji o ofercie i niezbędne dane firmy znaleźć można na stronie internetowej.