Podobne strony

 • BIOVAC - oczyszczalnie ścieków

  Budowa oczyszczalni
  Oferta firmy oraz opis działania produkowanych oczyszczalni.
 • Ekorozruch s.c.

  Eko-biznes
  EKOROZRUCH jest specjalistyczną firmą inżynierską wykonującą prace związane z wdrażaniem technologii ochrony środowiska - w tym uruchomienia oczyszczalni ścieków i stacji uzdatniania wody wszystkich wielkości i rodzajów.
 • Biomech

  Eko-biznes
  Zakład budowy urządzeń ochrony środowiska przedstawia na stronach swą kompleksową ofertę: różne rodzaje oczyszczalni ścieków, zagęszczacze osadu, pompownie ścieków itp.
 • Mont-Aut

  Eko-biznes
  Projektowanie i wykonanie układów automatyki, optymalizacja procesów technologicznych, rozruch technologiczny oczyszczalni ścieków.
 • Nord Investments S.A.

  Usługi architektoniczne
  Strona prowadzona przez biuro zajmujące się szeroką gamą usług związanych z budownictwem. Firma oferuje usługi z zakresu: konsultingu gospodarczego, ekspertyz, koncepcji, projektów budowlanych, projektów wykonawczych i kosztorysów. Firma specjalizuje się w obsłudze oczyszczalni ścieków, zakładów przemysłowych i banków. Strona informuje o posiadanych referencjach i bieżących inwestycjach (wraz ze zdjęciami).


:: Nowoczesna oczyszczalnia biologiczna SBR ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.metria.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Firma Metria zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych oraz również automatyką przemysłową. Od lat produkuje zbiorniki najwyższej jakości. Ponadto oferujemy monitoring, projekty, serwis pomp, szafy sterownicze, telemetrię, układy sterowania i inne urządzenia. W razie pytań prosimy o kontakt. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.