Podobne strony

 • Drogi i Mosty

  Bud. drogowe i mostowe
  Zakład remontów i budowy dróg. Produkuje także mieszanki bitumiczne, kruszywa mineralne i betony. Zajmuje się odbudowywaniem nawierzchni placów, ulic oraz mostów. Podejmuje się wykonania całościowych robót drogowych w technice asfaltowej oraz bruku. Na stronie przykłady realizacji oraz zaplecze techniczne.
 • Krężel

  Bud. drogowe i mostowe
  Firma wykonuje wszelkie roboty drogowe, obwiedniowe i remontowe. Prowadzi usługi brukarskie, transportowe, ogrodzeniowe i wykonawstwo małej architektury.
 • BAUTEC

  Maszyny budowlane
  Firma handlu oraz wynajmu maszyn budowlanych i komunalnych. Począwszy od zagęszczarek a skończywszy na wozidłach kilkudziesięciutonowych. Firma z siedzibą w Niemczech posiada przedstawicielstwa w Polsce. W ofercie proponuje maszyny nowe oraz używane. Świadczy również usługi brukarskie oraz wykonywania przepustów bezwykopowych.
 • P.P.H. Planeta S. Z o.o.

  Usługi ogólnobudowlane
  Przedsiębiorstwo świadczy usługi w zakresie budownictwa i bezpieczeństwa drogowego oraz produkcji betonu towarowego i prefabrykatów drogowych. Na stronie domowej wykaz przeprowadzonych prac, informacje o zarządzie i dane sdresowe.
 • Metex

  Usługi ogólnobudowlane
  Zakład prowadzi budowy w charakterze generalnego inwestora oraz podwykonawcy. Świadczy usługi rozbiórkowe, instalatorskie oraz konserwatorskie na obiektach zabytkowych. Spółka działa na terenie Niemiec oraz w kraju.


:: PLENERBUD GRZEGORCZYK SPÓŁKA JAWNA ::

Nasza ocena:
Adres: http://plenerbud.pl

Ulica: Wiklinowa 28

Miasto: Poznań
Kod: 62-023
NIP: 7773055768

Telefon: 512158155
Opis:

Działająca na rynku od 2008 roku firma Plenerbud Grzegorczyk Spółka Jawna zajmuje się wykonywaniem nawierzchni drogowych - placów, dróg, chodników czy parkingów. Oferuje również wynajem sprzętu oraz prace ziemne. Ponadto wśród swoich usług Plenerbud posiada działania z zakresu zagospodarowania terenów zewnętrznych - montaż małej architektury, nawodnienia czy ogrodzenia.