Podobne strony

 • CONCORDIA

  Praca dla studentów
  Jeżeli chcesz aktywnie, ciekawie i pracująco spędzić wakacje za granicą, warto odwiedzić stronę, na której możesz dowiedzieć się wszystkiego na temat warunków pracy na angielskich farmach. Dowiesz się między innymi jakie są możliwości wyjazdu do pracy w Anglii, gdzie można załatwiać odpowiednie dokumenty itp.
 • Praca w Wielkiej Brytanii - zwrot podatku dochodowego

  Inne
  Jeśli chcesz dowiedzieć się jak prosto i sprawnie odzyskać podatek dochodowy za prace w Anglii - zajrzyj na stronę.
 • Angielski w Londynie - kursy językowe

  Turystyka językowa
  Strona licencjonowanego przedstawiciela angielskiej szkoły językowej - The London Skills Institute. Oferuje kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Zapewnia wszelkie dokumenty niezbędne do uzyskania wizy studenckiej pozwalającej na pracę w Wielkiej Brytanii. Nie trzeba być studentem w Polsce aby skorzystać z tej oferty. Szczegóły poznasz zaglądając na stronę.
 • KCI GROUP

  Inne
  KCI GROUP - fundusze unijne, fundusze strukturalne, dotacje unijne, dotacje dla przedsiębiortsw, export, praca w Anglii. Po szczegółowe informacje zajrzyj na stronę.
 • WORK UK

  Praca dla studentów
  WORK UK ATE i WORK UK PLUS to programy płatnych praktyk w hotelach i restauracjach w Wielkiej Brytanii. To forma zagranicznego wyjazdu edukacyjno-zarobkowego podczas którego można otrzymać certyfikat Standard Work Experience. Na stronie m.in.: informacje, procedura, rejestracja i kontakt.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Praca w Wielkiej Brytanii ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.gap-personnel.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Gap Personell to firma od lat zajmująca się rekrutacją osób, które chcą pracować w Anglii. Mamy oferty z następujących zakresów: magazyny i dystrybucja, gastronomia, produkcja, gospodarka odpadami i recykling. Pomagamy każdemu znaleźć odpowiednia do jego zapotrzebowania pracę. Gwarantujemy wysokie zarobki.