Podobne strony

  • Makijaż Poznań

    Firmy wg branży
    Jeśli szykujesz się na ważne spotkanie lub uroczystość potrzebujesz profesjonalnego makijażu. Osobą która pomoże Ci w doborze wystrzałowych kolorów jest makijażystka Kasia. Jej makijaż można podziwiać na ternie Poznania i okolicy. Tworzy makijaż zarówno na wesela, imprezy firmowe jak i na wyjątkowe okoliczności. Zapraszamy na stronę Kasi
  • Imię Różu - Agnieszka Kuźniar

    Firmy wg branży
    Swoją ofertę kieruję do kobiet, które są zainteresowane pięknym i oryginalnym makijażem. W mojej ofercie znajdziecie Państwo makijaż dzienny, wieczorowy, ale także okazjonalny czy ślubny. Pracuję na terenie Poznania i okolic. Umów się ze mną, a jeszcze dziś przyjadę do Ciebie i zajmę się przygotowaniem Cię do zbliżającej się uroczystości. Zapraszam na imierozu.pl.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Makijaż Poznań ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.facefabric.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Twój ślub zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie masz jeszcze makijażystki i fotografa? Już nie musisz szukać oddzielnie! Dziewczyny z Face Fabric to duet doświadczonych, pełnych kreatywnych pomysłów kobiet, które pomogą Ci w tym najważniejszym dniu. Jedna zajmie się Twoim makijażem, druga uwiecznieniem tego jedynego dnia na zdjęciach.