Podobne strony

 • Dom Wczasowy "Mazowsze"

  W górach
  Krótka oferta, zdjęcia, kontakt.
 • Beskidzki Informator Turystyczny

  Serwisy informacyjne
  Noclegi w Beskidach. W bazie 1183 obiekty noclegowe oferujące 43 850 miejsc. Wszystkie rodzaje obiektów: agroturystyczne, pensjonaty, hotele, domki letniskowe, kwatery prywatne, domy wczasowe, ośrodki wypoczynkowe w ponad 100 miejscowościach: Korbielowie, Wiśle, Szczyrku, Miedzybrodziu Bialskim i Żywieckim, Ustroniu, Żywcu, Bielsku-Białej i wielu innych pięknych miejscowościach.
 • Noclegi w Beskidach, organizacja imprez

  Serwisy informacyjne
  W katalogu zaprezentowano kilkadziesiąt wybranych obiektów noclegowych z całego regionu, w tym z takich miejscowości wypoczynkowych jak Szczyrk, Ustroń, Wisła. Można skorzystać z wyszukiwarki wg standardu obiektu, miejscowości, cen. Znajdziesz tu również obiekty zajmujące się organizacją imprez.
 • Hotel Ustroń

  śląskie
  Jest to elegancki i komfortowy hotel o kameralnym charakterze, który oferuje swoim gościom noclegi w apartamentach oraz pokojach 1 i 2-osobowych. Ponadto znajduje się tutaj restauracja, a także istnieją doskonałe warunki do organizowania imprez okolicznościowych, przyjęć oraz szkoleń. Na stronie znajdziesz szczegóły oferty.
 • Hotel Tulipan

  śląskie
  Wizytówka hotelu w Ustroniu z wszelkimi o nim informacjami - opisem atrakcji, ofertą usług, cennikiem, zdjęciami obiektu i okolic. Ponadto mapka ułatwiająca dojazd i formularz rejestracyjny.


:: Noclegi w Ustroniu ::

Opis:

Szukasz miejsca na wypoczynek w Górach?Jeśli tak to położona w dolinie Suchego Potoku w Ustroniu, zdala od zgiełku Willa pod Czantorią jest miejscem dla ciebie.Dwupiętrowy obiekt otoczony z ogromnym ogrodem oferuję swoim klientom apartament, studio 2+2, pokoje 2 lub 3 osobowe z balkonem lub bez, oraz dobrze wyposażoną kuchnie do przygotowania posiłków.Do dyspozycji gości jest również basen z podgrzewaną wodą znajdujący się w ogrodzie, plac zabaw dla dzieci oraz altana z grillem,kręgi na ogniska.