Podobne strony

 • Drukarnia offsetowa Bielsko-Biała

  Firmy wg branży
  Off druk to drukarnia cyfrowa oraz offsetowa w Bielsku-Białej. Jesteśmy miejscem, gdzie Klienci z rozkoszą chodzą coś wydrukować. Dodatkowo w naszej siedzibie zawiera się studio cyfrowe - studio graficzne. Jest to praktyczne, bo u nas można nie tylko drukować, ale i projektować. Zaświadczamy kompleksowe usługi. Drukujemy szybko, tanio i profesjonalnie. Przygotowujemy gotowe materiały promocyjne takie jak czapeczki, długopisy, znaczki, cukierki, koszulki, plakaty, ulotki. Wszędzie gdzie Państwo sobie zapragną - znajdzie się tylko logo Waszej firmy. Jest to interesująca oferta, która widnieje na naszej stronie. Zapraszamy do zapoznania się z nią. Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Państwa.
 • ul. Portowa 7

  Ekonomia
  Pracownia Sitodruku TOMEX to jedna z najlepszych drukarni w Bielsko-Białej. Funkcjonuje w branży od 1992 i do dnia dzisiejszego oferuje wysokiej jakości usług, w skład których wchodzi: druk offsetowy, druk akcydensowy, druk na tkaninach, sitodruk, flokowanie i uszlachetnianie druku lakierem UV oraz foliowanie, jak również wykonywanie projektów, a także zdjęć reklamowych. Ogromne doświadczenie, a także rozległe grono usatysfakcjonowanych ze oferowanych przez drukarnię usług decydują o stabilności i solidności Pracowni, która nie spoczywa na laurach i w dalszym ciągu podnosi jakość druku i kwalifikacje swoich pracowników. Więcej informacji na stronie:
 • TOMEX druk offsetowy bielsko

  Firmy wg branży
  Pracownia Sitodruku Tomex z siedzibą w Bielsku Białej powstała z myślą o wymagających klientach w 1992 r. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach poligraficznych, korzystając z dobrej klasy sprzętu oraz zatrudniając doświadczonych fachowców. Ponadto Rekomendujemy nasze usługi dotyczące druku offsetowego i akcydensowego. Otrzymujemy także zlecenia na druk na tkaninach, flokowanie, wykonywanie zdjęć reklamowych, a także druk folderów, ulotek czy też foliowanie.
 • TOMEX foldery Bielsko

  Firmy wg branży
  Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ekspertem z branży poligraficznej, przedsiębiorstwem Tomex z Bielska-Białej. Drukarnia specjalizuje się w profesjonalnym sitodruku. Jest to metoda, która pozwala na umieszczenie nadruku na plastiku, tkaninie, drewnie, PCV czy papierze. Sitodrukiem Tomex wykonuje takie artykuły, jak teczki firmowe, plakaty, kalendarze, torby reklamowe jak też foldery. Dodatkowo, Tomex zapewnia możliwość wykonania wysokiej klasy materiałów reklamowych metodą offsetową. Zajmuje się także uszlachetnianiem druku. Jeśli chcą Państwo zapoznać się z pełną listą usług pracowni, zapraszamy na stronę internetową.
 • APLAUZ PRINT Drukarnia Śląsk

  Firmy wg branży
  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę drukarni APLAUZPRINT. Znajdujemy się w Bielsku-Białej. Świadczymy usługi z zakresu druku cyfrowego oraz offsetowego a także projektowania materiałów reklamowych i opakowań. Zajmujemy się wykonywaniem ulotek, wizytówek, broszur, kalendarzy, zaproszeń i innych akcesoriów. Posiadamy własną introligatornię oraz nowoczesną maszynę KONICA MINOLTA. Można nam zlecić bindowanie, spiralowanie, falcowanie, tłoczenie oraz zszywanie druków. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o działalności firmy, zapraszamy na naszą witrynę internetową.


:: Drukarnia Bielsko ::

Nasza ocena:
Adres: http://drukarniabielsko.com/

Ulica: Komorowicka 96

Miasto: Bielsko-Biała
Kod: 43-300
NIP: 517 10 88 362

Telefon: 33 811 03 75
Opis:

Drukarnia Bielsko, Od projektu do wydruku! Specjalnie dla Ciebie zaprojektujemy i wydrukujemy w najlepszej jakości: plakaty, bannery, folie. Przygotowujemy projekty do druku. Na stronie możesz zamówić zarówno projekt swojego materiału reklamowego jak i wydrukować przygotowany przez siebie.