Podobne strony

 • Conart Sp. z o.o.

  BHP
  Firma organizuje szkolenia z zakresu zarządzania, prawa, sprzedaży, kadr, finansów, psychologii, a także doradztwo, konsultacje i usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Na stronie znaleźć można informacje o firmie, szczegóły oferty, kalendarz szkoleń, referencje oraz dane kontaktowe.
 • Metoda Thomasa

  Doradztwo personalne
  Strona zawiera krótki opis metody badań predyspozycji psychicznych pracownika i jego przydatności w pracy, sformułowanych przez profesora Thomasa. Adresowana jest głównie do pracodawców i menadżerów.
 • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pawła 11A - Medycyna Pracy

  ZOZ-y
  Informacje o usługach w zakresie badań profilaktycznych wstępnych i okresowych pracowników, badań psychotechnicznych, opieki lekarskiej i porad w poradni ogólnej oraz poradniach specjalistycznych. Ponadto szczegółowy dojazd oraz godziny przyjęć.
 • Lundbeck Poland Sp. z o.o.

  Apteki i leki
  Oddział duńskiej firmy farmaceutycznej, specjalizującej się w preparatach stosowanych w leczeniu schizofrenii i depresji. Na stronie znajduje się ponadto wiele ważnych informacji o depresji, psychotest, wykaz placówek specjalistycznych w zakresie psychiatrii w większych miastach Polski.
 • Psychologia - nowości, ciekawostki, artykuły

  Psychiatria i psychologia
  Rozbudowany psychologiczny serwis informacyjny, w którym możesz odnaleźć szereg ciekawych artykułów dotyczących m.in. psychologii miłości, znaczenia pisma oraz różnic płci. Ponadto psychotesty oraz omówienie różnych terapii.


:: Psychotesty Tarnów ::

Nasza ocena:
Adres: psychotestytarnow.pl

Ulica: Piłsudskiego 21/1

Miasto: Tarnów
Kod: 33-100
NIP:

Telefon:
Opis:

Diagnostyka psychologiczna wykonywana w oparciu o ustawę o medycynie pracy oraz ustawę o transporcie. Wykonywane są badania psychologiczne oraz badania psychotechniczne na różne stanowiska pracy,w tym w szczególności dla kierowców na prawo jazdy. Wykwalifikowany psycholog transportu, nowoczesna aparatura,łatwy dojazd w Tarnowie do pracowni psychologicznej.