Podobne strony

 • Michał Żebrowski

  Polscy
  Strona poświęcona aktorowi oraz jego dorobkowi filmowemu i artystycznemu. Znajdziesz tutaj opisy ról, które zagrał, zdjęcia, a także powłoki do WinAmp'a, wygaszacze i tapety z jego wizerunkiem. Jeśli chcesz porozmawiać z nim osobiście, masz do dyspozycji kanał IRC. Ponadto dużo ciekawostek oraz artykuły prasowe.
 • V Ogólnopolski Festiwal Filmów Komediowych w Lubomierzu

  Festiwale i nagrody
  Miasto, w którym w 1967 roku Sylwester Chęciński zaczął realizację filmu "Sami Swoi" stało się od 1997 centrum Ogólnopolskiego Przeglądu Polskich Komedii Filmowych. Kolejny już - 5. Przegląd odbywał się od 10 do 12 sierpnia 2001. Na stronie zapoznasz się z programem festiwalu, poczytasz o Lubomierzu, zobaczysz zdjęcia z poprzednich edycji przeglądu oraz zwiedzisz Muzeum "Kargula i Pawlaka".
 • XXVI Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni (10-15 września 2001)

  Festiwale i nagrody
  Informacje o jednej z najważniejszych imprez polskiego kina. Możesz tutaj poczytać o organizatorach festiwalu, jury, programie XXVI FPFF, filmach konkursowych, regulaminie oraz serwisie prasowym. Zapoznasz się również z filmami pozakonkursowymi oraz podyskutujesz na Forum.
 • Teatr "KOMEDIA"

  Teatry
  Specjalnością teatru są zabawne przedstawienia oraz farsy. Znajdziesz tu aktualny repertuar, cennik biletów oraz krótkie streszczenia wystawianych obecnie przedstawień.
 • Polscy aktorzy na rowerach

  Polscy
  Ludzie kina, teatru czy telewizji zawsze przyciągali naszą uwagę. Czasopisma oferujące szczegóły z życia aktorów oraz znanych telewizyjnych prezenterów cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród pań. Znamy dzięki różnym kolorowym magazynom preferencje, zainteresowania, pasje naszych telewizyjnych ulubieńców. Na tej stronie powszechnie znane z ekranów telewizora postacie udowodnią, że nie obca jest im turystyka rowerowa. Miejmy tylko nadzieję (w tym miejscu kilka słów otuchy pod adresem autora strony), że turystyka rowerowa nie tylko jest zdrowa ale również wpływa relaksująco i rozładowuje napięcia.


Tu jesteś » Strona główna » Hobby i pasje

:: Komedie ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.polskiekomedie.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Kobiety kochają komedie, szczególnie te romantyczne. Ty nie jesteś ich fanem, jednak chcesz zrobić przyjemność swojej sympatii? Zobacz jakie komedie polskie wyszły ostatnimi czasy na www.polskiekomedie.pl i wybierz coś na wspaniały seans! Znajdziesz na naszej stronie najnowsze oraz nieco starsze komedie. Gwarantujemy, że Wasz wieczór będzie udany!