Podobne strony

 • Szkolenia i Rehabilitacja Reha-Manus

  Inne
  Na stronie znajdziesz informacje o kursach dla lekarzy, fizjoterapeutów, studentów fizjoterapii i techników masażu, organizowanych w pięknym renesansowym mieście Zamość. Organizowane kursy to: Techniki Tkanek Miękkich, Badanie i Relaksacja Mięśni, Kinesiology Taping, Podstawy Masażu Medycznego.
 • THE McKENZIE bóle kręgosłupa Poznań

  Medycyna i zdrowie
  Międzynarodowy Instytut McKenziego w Polsce posiada swą siedzibę w Poznaniu. Angażuje personel składający się z terapeutów dyplomowanych. Placówka zajmuje się diagnostyką i leczeniem różnego rodzaju bólów kręgosłupa, rwy kulszowej, dyskopatii i innych schorzeń. Podejście McKenziego opiera się na diagnozie oraz zastosowaniu indywidualnie dobranego do konkretnego pacjenta ćwiczenia, dzięki któremu ból znacznie się łagodzi czy znika w ogóle. Dzięki temu chory może kontrolować ból bez konieczności powtórnego zgłaszania się do lekarza. W przypadku niektórych chorych używa się również metod terapii manualnej. Więcej informacji na temat instytutu można znaleźć na witrynie.
 • Anatomic - kursy dla fizjoterapeutów

  Medycyna i zdrowie
  Zapraszamy serdecznie do skorzystania z możliwości naszej szkoły masażu, która znajduje się w Gdańsku. Mamy świetną ekipę specjalistów, która jest w stanie przekazać wiedzę z przeznaczoną zarówno dla osób początkujących jak i tych, które mają już pewną wiedzę. Kształcimy w zakresie masażu limfatycznego, bańką chińską, Lomi Lomi, tajskiego i wielu innych masaży. Z nami każdy zdobędzie cenną wiedzę dotyczącą masażu.


:: Kursy i szkolenia dla fizjoterapeutów - TopSchool ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.topschool-pnf.pl/

Ulica: Królowej Jadwigi 11, Biały Kościół

Miasto: Kraków
Kod: 32-089
NIP:

Telefon: 792 590 570
Opis:

Firma TopSchool zajmuje się opracowywaniem nowoczesnych i innowacyjnych kursów fizjoterapeutycznych oraz prowadzeniem szkoleń dla przyszłych fizjoterapeutów. Nasza firma operuje na rynku już od ponad 8 lat.