Podobne strony

  • Hotel Lando zaprasza do podwarszawskiej rezydencji

    Warszawa
    Hotel położony jest w malowniczej scenerii łąk, pól i lasów w odległości około 30 minut jazdy od centrum Warszawy. Swoim klientom oferuje wypoczynek w otoczeniu przyrody, przytulne pokoje oraz świetną kuchnię. Organizuje konferencje (5 sal), bankiety i przyjęcia okolicznościowe (również w formie cateringu). Specjalizuje się w organizacji dużych imprez piknikowych. Tu zapoznasz się z ofertą oraz cenami.
  • http://www.hotelwasik.pl/

    Turystyka i podróże
    Planujesz organizację imprezy integracyjnej dla swoich pracowników? Jeżeli tak, to Hotel Wasik jest najlepszym wyborem. Posiadamy doskonałe zaplecze w postaci dużej sali głównej, w której może się bawić nawet 300 osób. Jest ona w pełni klimatyzowana oraz istnieje możliwość dowolnej konfiguracji stołów i krzeseł. Nie zabraknie także w niej miejsca dla DJ czy orkiestry. Duży, ładny ogród oraz specjalnie wydzielony park grillowy będzie świetnym miejscem do organizacji imprezy plenerowej.


:: Grupa Hoteli WAM ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.hotelewam.pl/

Ulica: ul. św. Gertrudy 26-29

Miasto: Kraków
Kod: 31-048
NIP:

Telefon: + 48 12 618 40 10
Opis:

Obiekty należące do Grupy Hoteli WAM są rozmieszczone w centrach największych miast w Polsce. Zapewnią wygodę związaną z miłą obsługą, smacznymi posiłkami w restauracjach hotelowych oraz lokalizacją naszych obiektów. Posiadają również do dyspozycji sale konferencyjne dla osób chcących prowadzić szkolenia, bądź rozmowy biznesowe.