Podobne strony

 • Strefa GSM

  Bajery do telefonów
  Serwis z bajerami na komórkę. Dzwonki, loga, tapety, gry java, mp3, animacje. Wszystko to do telefonów: Nokia, Siemens, Motorola, Sony-Ericsson i innych. Dodatkowo na stronie bramka SMS.
 • Tapety na telefon

  Rozrywka
  Na co dzień nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie życia bez telefonu komórkowego. Jednak nie każdy kojarzy ten mały gadżet tylko z komunikowaniem się z rodziną i przyjaciółmi. Niektórzy uwielbiają dodatki, jakie na niego są oferowane. Tapety na telefon są popularne wśród młodzieży i dorosłych. Bez wątpienia wesoły obrazek na ekranie komórki poprawia nastrój i uprzyjemnia korzystanie z telefonu. Motywy, jakie nam oferuje nowo zakupiony sprzęt zazwyczaj są monotonne i od razu mamy ochotę je zmien
 • Fajne tapety

  Komputery i internet
  Dzięki fajnym tapetom na telefon dostępnym w serwisie tapetynatelefon.net każde urządzenie można w kilka chwil spersonalizować. Udostępniamy tysiące darmowych tapet mobilnych, które automatycznie dopasują się do rozmiaru i rozdzielczości wyświetlacza. Pobranie pliku jest proste i nie wymaga instalacji oprogramowania.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Tapety na telefon ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.ziza.pl

Ulica:

Miasto: Warszawa
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Niemal każdy świeżo zakupiony telefoniczny aparat komórkowy posiada fabrycznie wgrane dzwonki, gry oraz tapety. Tak się jednak składa, że tego rodzaju dodatki błyskawicznie odchodzą do lamusa bądź też od samego początku nie przypadają nam do gustu. Tak się jednak szczęśliwie składa, iż w żadnym wypadku nie jesteśmy skazani na tego rodzaju dodatki. W końcu każdy może bez problemu ściągnąć dla sobie tapety na telefon z internetu.

Słowa kluczowe: