Podobne strony

 • WYPADAJĄCE WŁOSY

  Łysi
  Informacje na tepat przyczyny oraz wypadania włosów ( wypowiedź pani doktor dermatolog) oraz środki lecznicze.
 • Wella Polska Intercosmetic Sp. z o.o.

  Kosmetyki
  Strona główna firmy Wella, na której znajdziesz między innymi jej historię, informacje o produktach, a także leksykon składników używanych przy produkcji.
 • Melilot Sp. z o.o. - Chirurgia Plastyczna

  Chirurgia plastyczna
  Propozycja nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Lecznica jest specjalistycznym Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej zatrudniającym specjalistów chirurgii plastycznej i dermatologii. Specjalizuje się w chirurgii estetycznej i kosmetologii lekarskiej w pełnym zakresie współczesnych możliwości, jakie te dziedziny medycyny oferują (nos, uszy, powieki, piersi, blizny, włosy - mikroprzeszczepy, odsysanie tłuszczu - lipoplastyka); informacje o operacjach i samej lecznicy. Zakład pomaga zorganizować pobyt w okresie leczenia.
 • Osteoforum

  Osteoporoza
  Osteoforum powstało z inicjatywy Wielodyscyplinarnego Forum Osteoporotycznego - WFO, sekcji Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, zajmuje się metabolicznymi schorzeniami kości; diagnostyka i terapia, interpretacja wyników, choroby dzieci, leki dostępne w polskich aptekach, literatura, sympozja, odnośniki o tematyce "kostnej".
 • Wielodyscyplinarne Forum Osteoporotyczne

  Osteoporoza
  Strona przedstawia historię, władze i działalność Forum w zakresie koordynowania działalności informacyjno - edukacyjnej w dziedzinie diagnostyki, zapobiegania i leczenia osteoporozy, organizacji zjazdów i wielokierunkowych szkoleń; zagadnienia - wykorzystanie densytometrii, radiologii, ultrasonografii i tomografii komputerowej w diagnostyce, praktyczne wykorzystanie biochemicznych markerów obrotu kostnego strategii profilaktycznych z wykorzystaniem diety, aktywności fizycznej i eliminacji czynników ryzyka, leczenie z wykorzystaniem wapnia, witaminy D, kalcytoniny, bisfosfonianów i hormonalnej terapii zastępczej (HTZ).


:: BioTrendy - porównywarka produktów ::

Nasza ocena:
Adres: http://BioTrendy.pl

Ulica: Grzybowska 87

Miasto: Warszawa
Kod: 00-844
NIP: 9552230607

Telefon: 606203373
Opis:

BioTrendy to porównywarka produktów, na której można sprawdzić skład, działanie, oceny i komentarze o różnych preparatach z kategorii: stawy i kości, włosy i paznokcie, kulturystyka, potencja, erekcja, libido, serce i układ krążenia, feromony czy wybielanie zębów. BioTrendy daje możliwość dzielenia się swoimi opiniami o produktach, ułatwiając tym samym wybór innym użytkownikom i użytkowniczkom. Serwis zawiera również klub voucherowo-zniżkowy i artykuły o dietach i składnikach odżywczych.