Podobne strony

 • Adecco Sp. z o. o.

  Doradztwo personalne
  Adecco Poland jest członkiem międzynarodowej grupy Adecco działa w Polsce od 1994 roku. Duża ilość ofert na stronie.
 • Normax Sp. z o.o.

  Obsługa firmy
  Witryna internetowa dystrybutora oprogramowania JDEdwards na rynku polskim - zintegrowanego systemu informatycznego przeznaczonego dla przedsiębiorstw produkcyjnych, dystrybucyjnych i usługowych, firm prowadzących działalność eksportowo-importową oraz jednostek administracji samorządowej i rządowej. W ofercie firmy znajdziemy pełen zakres usług: zarządzanie projektem wdrożenia, szkolenia, analiza funkcjonalna, parametryzacja systemu, tworzenie dodatkowych aplikacji i interfejsów, konwersja danych, doradztwo techniczne (sprzęt, bazy danych, systemy operacyjne), usługi powdrożeniowe.
 • DORA - doradztwo i usługi informatyczne

  Usługi konsultacyjne
  DORA oferuje usługi w zakresie doradztwa informatycznego m.in. związane z budżetowaniem, kontrolingiem, outsourcingiem, e-marketingiem, konferencjami i publikacjami. Szczegóły na stronie firmowej.
 • Logistyka a Jakość

  Prasa branżowa
  Strona pisma prezentującego rozwiązania z zakresu systemów logistycznych mających wpływ na płynność procesów produkcji i dystrybucji. Periodyk skierowany jest głównie do wyższego szczebla zarządzania oraz fachowców logistyków. Oprócz informacji dotyczących dystrybucji, prenumeraty i reklamowania się w piśmie znajdziesz tu kilka archiwalnych artykułów.
 • Grupa Doradców Ubezpieczeniowych Sp. z o. o.

  Biura_rachunkowe
  Grupa Doradców Finansowych jest firmą świadczącą usługi z zakresu księgowości i finansów. Oferta GDF obejmuje: usługi księgowo-finansowe, usługi controllingu i inżynierii finansowej, usługi outsourcingu, usługi prawne, usługi w zakresie restrukturyzacji przedsiębiorstw, usługi doradztwa personalnego oraz usługi w zakresie szkoleń (na stronie zamieszczono informacje o prowadzonych szkoleniach). Dodatkowo firma świadczy usługi konsultacyjne przez internet.


:: Audyt systemów - astrafox.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://astrafox.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Nasza firma zajmuje się wdrażaniem zaawansowanych technologii Business Intelligence. Tworzymy specjalne oprogramowanie analityczne, pomagamy w jego wdrożeniu oraz przeprowadzamy szkolenia i audyty. Nasi klienci mogą liczyć na najwyższą jakość obsługi. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu poznania całego spectrum naszych możliwości. Czekamy na państwa telefony.