Podobne strony

 • abcwnetrza.pl

  Dom i wnętrza
  Zachęcamy Państwa do bliższego zaznajomienia się z bogatym wachlarzem specjalistycznych artykułów, jakie poświęcone są tematyce szeroko rozumianego wystroju pomieszczeń mieszkalnych. W swoim działaniu opieramy się zwłaszcza na profesjonalizmie i rzetelności naszych doświadczonych redaktorów z dużym doświadczeniem w sferze wizualizowania domów czy mieszkań. Szczegóły bezpośrednio na naszej stronie www.
 • http://www.urzadzajmy.pl

  Dom i wnętrza
  Zapraszamy serdecznie do zajrzenia do naszego renomowanego serwisu internetowego Urzadzajmy, który stanowi wysokiej klasy stronę internetową przeznaczoną dla osób chcących zasięgnąć fachowych porad z zakresu aranżacji gospodarstw domowych. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do tych Czytelników, którzy nie mają pomysłu na to, w jaki sposób zadbać o swoje wnętrza. Zachęcamy do wejścia do naszego serwisu.
 • http://www.domosia.pl

  Dom i wnętrza
  Zapraszamy Państwa na nasz profesjonalny serwis Domosia, który jest internetową witryną doradczą, bazującą przede wszystkim na licznych usługach z zakresu fachowych konsultacji odnośnie tego, w jaki sposób projektować aranżacje domowych wnętrz i na czym opierać się w ich wykonywaniu. Zapewniamy stylowe urządzanie pomieszczeń gospodarstwa domowego. Więcej o nas na stronie www, a także zachęcamy do kontaktu.
 • Mieszkania na sprzedaż w Rzeszowie - Deweloper Bulwary Park

  Dom i wnętrza
  Firma mająca duże doświadczenie w branży, posiada obecnie mieszkania na sprzedaż w Rzeszowie. Nasze inwestycje budowlane Rzeszów odznaczają się atrakcyjną lokalizacją oraz konkurencyjnymi cenami. W każdej z naszych inwestycji klient z pewnością znajdzie ciekawy projekt dostosowany do jego potrzeb. Nowe mieszkanie deweloperskie Rzeszów to doskonała okazja do wykończenia go według własnych pomysłów i upodobań. Aby sprostać coraz wyższym wymaganiom klientów, nasze inwestycje wyróżnia wysoki standar
 • Części do lamp naftowych

  Dom i wnętrza
  Wszyscy zainteresowani nabyciem profesjonalnego asortymentu z kategorii oświetlenie mogą zdecydować się na inwestycję w wysokiej klasy lampy naftowe, lampy wiszące oraz kinkiety, jakie wchodzą w skład naszej atrakcyjnej oferty. Sklep Aminar, jaki reprezentujemy to także świetny dostawca wyrobów metaloplastycznych.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Desini.pl Meble na zamówienie. Sklep internetowy ::

Nasza ocena:
Adres: www.desini.pl

Ulica: Żołnierzy Września 11/33

Miasto: Chorzów
Kod: 41-500
NIP: 6272513538

Telefon: 602210495
Opis:

Produkujemy nowoczesne stoły jadalne i stoliki kawowe z wysokogatunkowych materiałów. Poza Naszymi projektami wykonujemy indywidualne zlecenia.