Podobne strony

 • TCH Systems

  Usługi konsultacyjne
  TCH SYSTEMS jest autoryzowanym partnerem w zakresie sprzedaży oraz świadczenia usług instalacji i wdrożeń produktów firmy Baan.
 • T - Systems Polska

  Sieci - budowa, projekty
  Firma jest dostawcą systemów teleinformatycznych. Dostarcza zaawansowane systemy klasy ERP, CRM, nowoczesne narzędzia dla handlu elektronicznego oraz świadczy usługi outsourcingowe. NA stronie dokładna charakterystyka działalności firmy
 • Engine Sp. z o.o - Agencja Interaktywna

  Usługi projektowania www
  Engine to agencja interaktywna specjalizująca się w realizacjach z zakresu marketingu internetowego, tworzenia zaawansowanych serwisów internetowych, projektowania graficznego, tworzenia rozwiązań intra- i extranetowych, prezentacji multimedialnych oraz aplikacji interaktywnych. Na stronie znaleźć można prezentację zrealizowanych projektów, ofertę pracy, a także informacje o firmie.
 • KOMPUTEROWE SYSTEMY DO WSPOMAGANIA ZARZĄDZANIA

  Zarządzanie przedsiębiorstwem
  Strona, na której znajdziesz podstawowe informacje na temat komputerowych systemów do wspomagania zarządzania, opisy programów i adresy firm zajmujących się ich dystrybucją i wdrażaniem. Istnieje możliwość ściągnięcia pliku (w formacie excel 2000), dzięki któremu sprządzenie bilasu, rachunku wyników i innych analiz jest proste.
 • PROOSTO technologies

  Dla przedsiębiorstw
  Witryna firmy specjalizującej się w tworzeniu, wdrażaniu i integracji systemów obsługujących procesy zarządzania wiedzą w organizacjach. Firma jest twórcą platformy technologicznej PRECISEER KM - systemu dopasowanego do obsługi wiedzy w przedsiębiorstwach. PRECISEER jest również stabilnym fundamentem zapewniającym wysoką jakość i wydajność wszystkim tworzonym przez firmę rozwiazaniom.


:: Microsoft Dynamics NAV - system ERP - oprogramowanie ::

Nasza ocena:
Adres: www.dynamicsnav.pl

Ulica: Ząbkowicka 12

Miasto: Poznań
Kod: 60-166
NIP: 778-00-21-279

Telefon: +48 61 861 43 51
Opis:

System ERP, jakim jest Microsoft Dynamics NAV to nowoczesne, zintegrowane rozwiązanie dla firm z sektora małych i średnich firm. System ERP jest otwarty, elastyczny, intuicyjny, oparty na integracji z innym oprogramowaniem Microsoft. Poznaj bliżej system Microsoft Dynamics NAV, jego aktualne ceny oraz możliwości.