Podobne strony

 • Ośrodek Rehabilitacji i Medycyny Komplementarnej "Deesis"

  Placówki, instytuty itp.
  Placówka prowadzi działalność medyczną, rehabilitacyjną oraz fizjoterapeutyczną wprowadzając elementy medydyny naturalnej. Celem ośrodka jest połączenie wiedzy i technik leczenia, stosowanego dawniej ale również i dzisiaj. Na stronach pełna oferta świadczonych usług (akupunktura, masaż Ma-Uri, świecowanie uszu), ponadto organizowane kursy, sklep z przeróżnymi akcesoriami oraz szereg ciekawostek.
 • Manual - Szkoleniowe Centrum Masażu Leczniczego i Terapii Manualnej

  Inne
  Centrum prowadzi kursy masażu wieczorowe i weekendowe I, II i III stopnia oraz z masażu ciepłymi kamieniami wulkanicznymi i bańkami chińskimi. Zaświadczenia MEN oraz Dyplom w dwóch językach, ważne w całej UE.
 • Szkolenia i Rehabilitacja Reha-Manus

  Inne
  Na stronie znajdziesz informacje o kursach dla lekarzy, fizjoterapeutów, studentów fizjoterapii i techników masażu, organizowanych w pięknym renesansowym mieście Zamość. Organizowane kursy to: Techniki Tkanek Miękkich, Badanie i Relaksacja Mięśni, Kinesiology Taping, Podstawy Masażu Medycznego.
 • Kursy Masażu

  Medycyna i zdrowie
  Nasza firma specjalizuje się w prowadzeniu kursów masażu, głównie na terenie Katowic, ale także na terenie Krakowa. Posiadamy wszystkie niezbędne licencje do prowadzenia tego typu działalności. Gwarantujemy Państwu pełne zadowolenie oraz satysfakcję, dzięki nam poznacie wszystkie tajniki masażu i będziecie mogli sami takie masaże wykonywać.
 • Dobrestudium - kursy masażu i kosmetyczne

  Oświata i edukacja
  Przedsiębiorstwo Pro-Activ oferuje przeróżne kursy zawodowe i szkolenia doszkalające na przeróżnych poziomach trudności. Pro-Activ kształci profesjonalistów najlepszej klasy na preferencje i oczekiwania rynku krajowego oraz europejskiego. Wybierz specjalistyczne kursy w Pro-Activ albowiem firma ma już ponad 15-letnie doświadczenie w szkolnictwie, posiada naprawdę dużo certyfikatów jakie potwierdzają umiejętności i posiada wysokiej klasy szkoleniowców, którzy przekażą Ci pełną zdobytą wiedzę.


:: Akademia masażu Karuna ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.akademia-masazu.pl/

Ulica: ul. Raciążska 6, Rytel

Miasto: Chojnice
Kod: 89-642
NIP:

Telefon: 609 798 852
Opis:

Akademia Masażu Karuna to ośrodek szkoły masażu zlokalizowany w sercu natury - Borach Tucholskich. Prowadzimy rozmaite kursy masażu: od masażu klasycznego po orientalne masaże ajwerdyjskie. Nasz innowacyjny program szkoleniowy posiada Akredytację Kuratorium Oświaty co jest gwarancją jakości. Zapraszamy do kontaktu.