Podobne strony

 • Piotr Gibowicz Fotograf

  Kultura i sztuka
  Kim jest Piotrek Gibowicz? To pytanie, które od wieków zadają sobie najwięksi myśliciele ludzkości i do tej pory nie znają odpowiedzi. Piotrek nie znosi ludzi którzy mówią o sobie w trzeciej osobie, poza nim samym oczywiście. Piotrek w wolnej chwili, lub też gdy ma wolne kilka miesięcy - pakuje szczoteczkę do zębów, aparat oraz żonę i wyrusza przed siebie.
 • Fotografia ślubna i reklamowa Rzeszów, Kraków, Warszawa

  Kultura i sztuka
  Klienci twierdzą, że nasza fotografia ślubna pokazuje prawdziwe emocje i wiernie oddaje klimat uroczystości, jakimi są ślub i wesele. Opinia ta jest wynikiem naszych starań, by wykonywane przez nas zdjęcia ślubne nie były przypadkowymi kadrami lecz przemyślaną kompozycją, do której powrócicie po latach. Wykonujemy również zdjęcia reklamowe i produktowe, prowadzimy kurs fotografii cyfrowej i kurs fotografii ślubnej. Warszawa, Kraków, Rzeszów to miasta, w których pracujemy najczęściej.
 • Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne dla wymagających.

  Kultura i sztuka
  Fotografia ślubna dla wymagających. Zdjęcia ślubne, pełne emocji, uczuć i piękna. Fotograf ślubny z pasją. Działam na terenie całej Polski. Podczas pracy jestem dyskretny, staram się być niezauważalny, a przede wszystkim nie reżyseruję, a wszystko po to aby móc uwiecznić na fotografiach ulotne chwile, piękne uczucia i gesty. Dbam o to aby dzień ślubu był dla Was naprawdę najpiękniejszym przeżyciem. Do każdego zlecenia podchodzę z zamiarem zrobienia zdjęć życia:).
 • Fotografia ślubna i spoty reklamowe

  Kultura i sztuka
  Jako fotoreporter ślubu celem w mojej fotografii ślubnej jest uchwycić prawdziwą historię swojego dnia nie stworzyć moją wizję co dzień powinno być. Jestem więc w przeważającej części dnia biernym obserwatorem, który wtapia się w swoim guests.This weselnych pozwala cieszyć się dzień z gośćmi, który jest co dzień ślubu powinien być.
 • Studio Malin Fotografia Ślubna Rzeszów Grzegorz Malinowski

  Kultura i sztuka
  Fotografia ślubna. Dla nas w fotografii ślubnej najważniejsze są uczucia, światło, zabawa, ludzie i chwile pięknej miłości. Studio Fotografii znajduje się w Rzeszowie ale pracujemy na terenie całego świata, realizujemy sesje fotograficzne dla magazynów mody, współpracujemy z wydawnictwami oraz agencjami modelek. klimatyczna sesja narzeczeńska fotografie z przygotowań oraz błogosławieństwa fotografie z ceremonii ślubnej w kościele lub USC zdjęcia z zabawy weselnej klimatyczna sesja plenerowa


:: Fotografia Ślubna Krosno Rzeszów – Michał Wiśniewski ::

Nasza ocena:
Adres: www.fotografiakrosno.pl

Ulica: Oficerska 1

Miasto: Krosno
Kod: 38-400
NIP:

Telefon: 607307400
Opis:

Fotografia ślubna dla każdego. Wyjątkowe i niepowtarzalne reportaże i sesje ślubne. Nazywam się Michał Wiśniewski i jestem fotografem z Krosna. Wykonuje reportaże ślubne na terenie całego kraju ale najwięcej pracuje w Rzeszowie i okolicach. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i galerią zdjęć ślubnych na stronie www oraz profilach społecznościowych. Dzwoniąc na mój numer dowiecie się wszystkiego na temat wolnych terminów i cen poszczególnych pakietów ślubnych. Zapraszam