Podobne strony

 • Karton Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

  Opakowania papierowe
  Firma oferująca opakowania tekturowe - również z nadrukami oraz palety drewniane.
 • Fadbet

  Składy budowlane
  Spółka specjalizuje się w materiałach izolacyjnych i ociepleniowych, prowadzi stolarnię z asortymentem okien, drzwi i stolarki budowlanej. Zajmuje się robotami wykończeniowymi i generalnymi.
 • SIMPEX

  Lasy, przemysł drzewny
  Biuro handlu i usług, zajmuje się eksportem drzewa. Dostarcza na rynki francuskie, włoskie i szwajcarskie półfabrykaty, drewno klejone, meble i elementy mebli. W witrynie dane kontaktowe, lista exportowa.
 • 1 Logistic Żuralski

  Opakowania z tworzyw sztucznych
  1 Logistic Żuralski jest producentem szerokiej gamy wyrobów z tworzyw sztucznych. W asortymencie swym firma posiada m.in: kontenery, zbiorniki, palety, nadstawki, stojaki i kosze. Każdy z wyrobów jest na stronie szczegółowo przedstawiony co ułatwi wybór.
 • Serwis branżowy

  Lasy, przemysł drzewny
  Serwis branżowy o drewnie, w którym znajdziemy m.in. newsy branżowe, katalog firm wzbogacony o wyszukiwarkę, opisy technologii, tablicę ogłoszeń, informacje o targach i konferencjach, a także szereg publikacji.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Wynajem mebli ogrodowych - siedzenapalecie.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://siedzenapalecie.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Siedzę Na Palecie jest firmą, która od kilku lat zajmuje się wypożyczaniem mebli z palet oraz pomocą w organizacji różnego rodzaju imprez. Dzięki temu klient nie musi się martwić tego typu rzeczami, bo wystarczy nam je zlecić i mieć spokojną głowę o całą resztę. Zobacz pełną ofertę i szczegóły na naszej stronie www lub zadzwoń.