Podobne strony

 • Epolka

  Serwisy informacyjne
  Serwis dla kobiet ceniących piękno, zdrowie, rodzinność oraz tych, dla których ważna jest atrakcyjność, fryzura, makijaż, uroda, moda.
 • Portal modowo - lifestylowy dla kobiet

  Rozrywka
  Portal przeznaczona dla kobiet w każdym wieku. Dzięki nam dowiesz się co w modzie piszczy, jakie są obecne trendy, poznasz nowinki dotyczące urody. Na Balali poruszamy tematy damsko-męskie. Rozmawiamy o seksie i miłości.
 • Versus Log

  Hobby i pasje
  Versus Log - zalogowany w sieci. Blog lifestyle’owy i opiniotwórczy. Piszę o tym co się wokół mnie dzieje w świecie rzeczywistym i wirtualnym. Blog o kulturze, literaturze, mediach, lifestyle’u. Wstęp tylko dla ludzi myślących, lubiących kwestionować rzeczywistość. Znajdziesz tu artykuły i opinie, felietony, recenzje gier, książek i filmów, i wiele innych. Zapraszam na http://versuslog.pl
 • Lifestyle Blog Słowik

  Media i społeczeństwo
  Blog poświęcony jest szeroko rozumianej tematyce lifestyle. Podstawowe kategorie w blogu to kultura, internet, styl życia, jedzenie i napoje, sport. Znaleźć tu można wpisy dotyczące takich tematów jak nowe media, zdrowe odżywianie (weganizm i wegetarianizm), muzyka oraz sportowy tryb życia (z przymrużeniem oka).
 • Just Well Driven - blog lifestylowo - motoryzacyjny

  Komputery i internet
  Blog lifestylowy z punktu widzenia fana motoryzacji. Czyli dużo o samochodach, testy, opinie oraz porady. Ale również to, co się dzieje poza samochodem, zaczynając od muzyki, poprzez kulturę, a kończąc na problemach przyziemnych.


Tu jesteś » Strona główna » Hobby i pasje

:: Lifestalowy blog o DIY, serialach i życiu ::

Nasza ocena:
Adres: http://mojasztukoteka.pl/

Kategorie:

Opis:

Blog lifestylowy o pasji, motywacji i życiu codziennym – czasami na serio, a niekiedy przewrotnie i z przymrużeniem oka. Przepisy kulinarne i rękodzieło artystyczne - decoupage, masa solna, haft krzyżykowy. Sporo propozycji ciekawych seriali.