Podobne strony

 • Akupunktura Chiropraktyka

  Medycyna niekonwencjonalna
  Henryk Dyczek - Dyplomowany Akupunkturzysta i Chiropraktyk zrzeszony w Polskim Towarzystwie Medycyny Manualnej, poleca swoje usługi.
 • Vertebra - gabinet nastawiania kręgosłupa i przemieszczeń w stawach

  Lekarze, gabinety
  Strona zawiera charakterystykę firmy, adresy innych gabinetów oraz informacje o zakresie leczenia.
 • Krakowskie Centrum Osteoporozy i Menopauzy

  Osteoporoza
  Na stronie możesz znaleźć wykaz lekarzy pracujących w ośrodku, zakres świadczonych usług oraz adres.
 • fitnessclub.pl

  Kulturystyka, fitness
  Strona, z której dowiesz się wielu ciekawych rzeczy o fitnessie i ćwiczeniach, o sporcie (nurkowanie, wspinaczka na Madagaskar), o zdrowiu (ból kręgosłupa, masaż, migrena, dobroczynny wpływ witamin na organizm), o odchudzaniu.
 • Gabinet Masażu Kręgosłupa Grudniewscy

  Medycyna i zdrowie
  Specjalizujemy się w zabiegach z zakresu masażu leczniczego, terapii kręgosłupa oraz stawów obwodowych. Wykonujemy zabiegi masażu w następujących jednostkach chorobowych: bóle kręgosłupa przepukliny krążkowe kręgosłupa skrzywienia kręgosłupa dyskopatie i zwyrodnienia rwa kulszowa oraz barkowa (stan przewlekły) bóle głowy (odkręgosłupowe) Oferujemy masaże lecznicze kręgosłupa według AUTORSKIEJ METODY TECHNIKI MASAŻU


:: Ból kręgosłupa - dyskopatia. Portal dla pacjentów. ::

Nasza ocena:
Adres: http://bolkregoslupa.net.pl

Kategorie:

Opis:

Jest to stworzony przez specjalistów z zakresu medycyny portal, opisujący dyskopatię, czyli wypadnięcie dysku. Na portalu opisane są różne rodzaje dyskopatii (m.in. dyskopatia lędźwiowa czy dyskopatia szyjna), a także wymienione są przyczyny pojawienia się dyskopatii, metody diagnostyki oraz dostępne obecnie sposoby rehabilitacji i leczenia dyskopatii.