Podobne strony

 • Kostrogaj 15 lok. 5

  Prawo i podatki
  Justyna Lubińska prowadzi kancelarię radcy prawnego zajmującą się doradzaniem w obszarze rozlicznych dyscyplin prawa. Jej siedziba mieści się w Płocku. Gwarantuje obsługę prawną klientów biznesowych i prywatnych. Udziela na bieżąco konsultacji oraz porad w obszarze różnych gałęzi prawa. Zajmuje się tworzeniem opinii prawnych oraz pisaniem pism procesowych, w tym wniosków, apelacji albo zażaleń. W zakres jej działalności wchodzi obrona klientów w sprawach o wykroczenia oraz innych typach postępowania karnego. Radca prawny z Płocka specjalizuje się w obsłudze prawnej firm transportowych i innych. Więcej informacji jest dostępnych na stronie internetowej.
 • ADWOKAT KAMIL FLATOW

  Firmy wg branży
  Kancelaria adwokacka kierowana przez Filipa Flatowa ma swoją siedzibę w Warszawie, zaś jej filia znajduje się w Płocku. Zajmuje się reprezentacją prawną klientów w postępowaniach sądowych i przedsądowych. Udziela rad z zakresu prawa cywilnego, karnego oraz rodzinnego. Prowadzi doradztwo w ramach umów związanych z konkretnymi sprawami, jakie świadczone są na rzecz podmiotów instytucjonalnych. Jednym z dominujących kierunków działania kancelarii jest prowadzenie postępowań dotyczących spraw reprywatyzacyjnych. Koszty przeprowadzania konkretnej sprawy ustalane są indywidualnie z każdym klientem. Pełen zakres wykonywanych usług mieści się na stronie internetowej.
 • Kancelaria prawna - plockadwokat.pl

  Prawo i podatki
  Założycielem kancelarii jest adwokat Kamil Fiatow, który ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (ocena bardzo dobra). Jego pierwsze kroki w zawodzie miały miejsce w warszawskich kancelariach. Współpracował też m.in. z kancelarią radcy prawnego. Jego zasadą jest to, że zawsze działa na 100%. Pan Kamil zdaje sobie sprawę, że praca adwokata wymaga stałej nauki i rozwoju.
 • Prawnik Płock

  Prawo i podatki
  Prawnik Marta Wach prowadząca Kancelarię Adwokacką w Płocku oferuje obsługę prawną dla firm oraz porady prawne dla mieszkańców Płocka i okolic. Specjalnością prawnik Marty Wach jest prawo cywilne, karne, ubezpieczeniowe, administracyjne, handlowe, a także prawo pracy. Oprócz porad prawnych i reprezentowania podczas procesów sądowych Marta Wach oferuje także takie usługi jak sporządzanie umów, pism sądowych oraz opinii prawnych. Zapraszamy do Kancelarii prawnik Marty Wach w Płocku.
 • Joanna Majewska - najlepsze porady prawne w Płocku

  Prawo i podatki
  Kancelaria prawna ciesząca się dużym zaufaniem klientów z Płocka i okolic. To co argumentuje Panią adwokat Joannę Majewską to przede wszystkim doświadczenie i dbałość o interesy każdego klienta. Prawnik prowadzi także porady prawne w wersji online. Od 2010 roku jest członkiem OIRP w Warszawie.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Adwokat Marta Czajkowska ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.prawnik-plock.pl/

Ulica: Sienkiewicza 67

Miasto: Płock
Kod: 09-400
NIP:

Telefon:
Opis:

Marta Czajkowska to Adwokat, która prowadzi swoją Kancelarię Prawniczą w Płocku. Głównym celem Kancelarii jest pomoc oraz zadowolenie Klientów z usług Kancelarii. Dzięki temu, że Kancelaria Prawnicza Marta Czajkowska współpracuje z doświadczonymi prawnikami, oferta Kancelarii jest bardzo szeroka i zapewnia pomoc nawet w bardzo wąskich dziedzinach prawa. Profesjonalizm i najwyższa jakość usług to przewodni motyw Kancelarii Adwokackiej Marta Czajkowska.