Podobne strony

  • Stolarka-Otworowa- Drzwi Szczecin

    Firmy wg branży
    Firma stolarka-otworowa.pl mieści się w Szczecinie. Propozycja mebli na wymiar oraz produktów z drewna mierzona jest do klientów z województw zachodniopomorskiego i wielkopolskiego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych zleceniodawców oferujemy całkowity obręb usług stolarskich i montażowych. Posiadamy szeroką wiedzę z obrębu stolarki drzwiowej i okiennej, mebli kuchennych, schodów drewnianych, a także parapetów i balustrad.
  • HIPER STOLARKA schody szczecin

    Firmy wg branży
    Hiper Stolarka z siedzibą w Szczecinie zaprasza do współpracy osoby prywatne oraz korporacje. Polecamy wysokiej klasy drzwi wewnętrzne, zewnętrzne i podłogi drewniane, laminowane i winylowe. Nasza firma wykonuje pomiary wilgotności, wytrzymałości posadzki i montaż. Na specjalne Państwa zamówienie produkujemy: schody, drzwi, okna, meble, kuchnie, szafy i garderoby. Dobra komunikacja to podstawa naszej działalności, zapraszamy więc do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie lub mailowo. Szczegółowe wiadomości na temat firmy i jej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.


:: Holzmet - Schody Drewniane ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.handwerk.com.pl

Ulica: Bogusław 22

Miasto: Szczecin
Kod: 74-404
NIP:

Telefon:
Opis:

Firma Holzmet mieszcząca się w Szczecinie ma w swojej ofercie schody drewniane, nakładki na beton, drzwi oraz szafy i kuchnie. Firma montuje swoje schody drewniane w całym województwie Zachodniopomorskim np. w takich miastach jak Szczecin i Goleniów. Holzmet zajmuje się montażem schodów a także szaf pod zabudowę oraz kuchni na wymiar. Oferowane przez firmę schody z drewna to zawsze produkt najwyższej klasy. Na stronie www znajduje się portfolio obrazujące wykonane schody oraz ich montaż.