Podobne strony

 • Szkoła Podstawowa nr 2 w Tarnobrzegu

  Tarnobrzeg
  Strona zawiera informacje dotyczące Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stanisława Staszica. Autorzy zamieścili zdjęcia szkoły, jej adres, mapkę szkoły i inne informacje.
 • MAX-FLIZ

  Glazura, terakota
  Dystrybutor ceramiki łazienkowej włoskiej oraz hiszpańskiej, wyposażenia łazienek w sanitariaty oraz wanny i kabiny prysznicowe. Świadczy usługi projektowe wnętrz łazienkowych oraz transportu.
 • AWA - Autorski Warsztat Architektury

  Usługi architektoniczne
  Pracownia architektoniczna AWA: reprezentacyjne wnętrza dla firm i instytucji, wnętrza domów i mieszkań, budynki mieszkalne, usługowe i biurowe, domy jednorodzinne.
 • Pracownia Wspomagania Narządów Mowy Wzroku i Słuchu IBIB PAN

  Sprzęt rehabilitacyjny
  W pracowni Institute Of Biocybernetics And Biomedical Engineering, Polish Academy Of Sciences prowadzone są prace nad sprzętem elektronicznym pomagającym inwalidom wzroku, mowy i słuchu. Rozwiązania umożliwiające niewidomemu pracę z komputerem. System pozwalający osobom głuchoniemym na porozumiewanie się przez telefon.
 • Cztery Kąty

  Prasa budowlana
  Poradnik dla domatorów zainteresowanych ciekawymi pomysłami i rozwiązaniami technicznymi. W czasopismie niekonwencjonalne propozycje architektoniczne, nowoczesne i tradycyjne wzornictwo. Wiele zdjęć, konkursów i dodatki tematyczne. Ilustrowany poradnik dla tych, którzy chcą, by ich mieszkanie było przytulne, wygodne i atrakcyjne.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Architekt wnętrz w Bydgoszczy - APA Trojanowscy ::

Nasza ocena:
Adres: apatrojanowscy.pl

Kategorie:

Opis:

Autorska Pracownia Architektury Trojanowscy to miejsce stworzone przez duet doświadczonych i utalentowanych architektów, o głowach pełnych pomysłów. W swoich projektach kierują się głównie zasadami nowoczesności, funkcjonalności, minimalizmu i jakości, jednocześnie nie zapominając o oczekiwaniach Klientów. Mieszczą się w Bydgoszczy, jednak ich realizacje można oglądać w domach i budynkach komercyjnych w całej Polsce, co jest najlepszym świadectwem sukcesu tej firmy.