Podobne strony

 • Hurtownia Elektryczna EL-City

  Firmy wg branży
  Hurtownia Elektryczna EL-City z Opola. Szeroka oferta wszystkich czołowych producentów. Dwa magazyny w Opolu, magazyn centralny w Warszawie. Kompletacja dostaw, doradztwo techniczne, szybkie wyceny, prefabrykacja rozdzielnic. Kable, przewody, aparatura modułowa, oprawy, źródła światła, osprzęt.
 • Hurtownia Elektryczna - DORIAN

  Firmy wg branży
  Profilem działalności firmy Dorian, mieszczącej się w Wołominie przy ulicy Kobyłkowskiej 7b, jest hurtowa i detaliczna sprzedaż produktów elektrotechnicznych oraz usługi związane z branżą elektrotechniczną tj. tworzenie instalacji elektrycznych, projektowanie i budowa linii energetycznych, wynajem pojazdów specjalistycznych. W ofercie hurtowni można znaleźć takie produkty jak: źródła światła, kable, przewody, akcesoria elektrotechniczne, oprawy oświetleniowe, złącza kablowe i inne.
 • Internetowy sklep elektryczny

  Sklepy internetowe
  Centrum Elektryki, to internetowa hurtownia elektryczna, która oferuje sprzedaż online. Jest szansa zakupić tam sporo różnorakich artykułów elektrycznych, bo internetowy sklep elektryczny zawiera bardzo szeroki zakres asortymentu. Oferowane są tam np. rozdzielnice, jak również wszelkie oświetlenie.
 • Sklep dla elektryków

  Sklepy internetowe
  Sklep oferuje wszystko, co potrzebne do stworzenia nowoczesnych i bezpiecznych układów automatyki, szaf sterowniczych lub instalacji elektrycznych. Oferta skierowana jest do szerokiego grona specjalistów branży elektrotechnicznej oraz kadry utrzymania ruchu. Nasz portal powstał głównie z inicjatywy ludzi posiadających wysokie kwalifikacje zawodowe i wiedzę. Jesteśmy otwarci na każdego klienta zainteresowanego produktami z dziedziny elektrotechniki, automatyki i pneumatyki, starając się w pełni r
 • Hurtownia elektryczna i elektroinstalacyjna na Woli w Warszawie

  Ekonomia
  Jorga to istniejąca na rynku od 1991 roku hurtownia elektryczna i elektroinstalacyjna. Od początku swojego istnienia cieszy się ona niesłabnącym zainteresowaniem oraz ogromnym zaufaniem swoich klientów. Przede wszystkim dzięki temu, że w jej różnorodnej ofercie, która jest w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wybrednego klienta, znajduje się jedynie sprzęt produkowany przez cenione i uznane powszechnie firmy.


:: www.kontakt-sklep.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.kontakt-sklep.pl

Ulica: Ul. Toszecka 34A

Miasto:
Kod: 44-100
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę internetowego sklepu elektrycznego www.kontakt-sklep.pl. Zajmujemy się sprzedażą osprzętu elektroinstalacyjnego pochodzącego od najlepszych producentów na rynku. W naszej ofercie znajdą Państwo łączniki, gniazda, czujniki ruchu, regulatory temperatury, ściemniacze, gniazda głośnikowe, antenowe, komputerowe, telefoniczne, różnego koloru ramki oraz wiele innych akcesoriów. Oferujemy atrakcyjne ceny, ciekawe rabaty a także fachową obsługę i doradztwo. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie lub skontaktować z nami, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.