Podobne strony

 • TRANSCOM- tworzywa sztuczne, systemy uzdatniania wody

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Strona firmy zajmującej się produkcją detali i tworzyw. Można tu znaleźć opis oferowanych przez fimę produktów (łożysk, rolek, tulejek itp.), a także udostępnianej przez firmę usługi uzdatniania wody (technologia wody basenowej).
 • JAKO - Koła i Przekładnie Zębate

  Przemysł maszynowy
  Oferta firmy obejmuje seryjne i jednostkowe koła oraz przekładnie zębate różnego rodzaju. Wiecej szczegółów i dane kontaktowe znajdziesz na stronie.
 • Zakład Metalowy - Aneta i Mirosław Głowa

  Branże inne
  Firma specjalizuje się w produkcji regałów i stojaków magazynowych, kół zębatych i łańcuchowych, a także kontenerów różnej wielkości. Poza tym świadczy usługi w zakresie spawania, zgrzewania, toczenia i frezowania. Profil produkcji jest elastyczny i zależny od wymagań klientów. Więcej szczegółów poznasz na stronie.
 • Zakłady Mechaniczne Niemcza

  Przemysł maszynowy
  Strona producenta przenośników taśmowych i stosowanych do nich napędów. Zakład szczególnie specjalizuje się w elektrobębnach, szczyci się 58-letnim doświadczeniem. Na stronie znajdziesz podstawowe o nim informacje.
 • Odlewnia żeliwa i metali kolorowych "ZUB"

  Huty i pokrewne zakłady
  Strona odlewni żeliwa i metali kolorowych w Olkuszu. Firma oferuje odlewy maszynowe (piasty, obudowy, koła pasowe, tuleje) oraz odlewy artystyczne. Na stronie: o firmie, oferta, kontakt, mapa.


:: TWP - części do maszyn i consulting techniczny ::

Nasza ocena:
Adres: http://twp.info.pl/

Ulica: Kościuszki 34

Miasto:
Kod: 47-400
NIP: 6392007878

Telefon: +48 32 755 18 45
Opis:

TWP Sp. Z.O.O. to firma zajmująca się sprzedażą część do maszyn - sprzęgła kłowe, koła łańcuchowe, tulejki zaciskowe, silniki elektryczne, motoreduktory, oscylatory, sprężyny gazowe, przekładnie łańcuchowe i wiele innych. Dodatkowo świadczy consulting doradczy mający na celu zwiększenie wydajności maszyn. TWP posiada części wysokiej jakości od uznanych producentów z całego świata. Szeroki wybór produktów powoduje, że TWP posiada już rzeszę stałych klientów.