Podobne strony

 • Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

  Instytucje i organizacje
  Na serwerze sejmowym znajdziesz: kompletną informację o organach, posłach i pracach sejmowych. Możesz zapoznać się z ustawami uchwalonymi przez Sejm od 1993 roku oraz z aktualnie prowadzonymi pracami legislacyjnymi. Są także dostępne teksty ustaw w fazie opracowywania. Przeszukiwarka zasobów serwera.
 • Ślub

  Organizacja_ślubów_i_wesel
  Strona zawiera informacje, które ułatwią narzeczonym dobre przygotowanie się do ślubu i wesela: niezbędne formalności, przydatne adresy i telefony, czytelny i aktualny spis nauk przedślubnych, rozbudowany komis sukien ślubnych katalog warszawskich firm oraz wiele innych ciekawych i niezbędnych informacji. Dla korzystających z internetu przyjaciół i znajomych na stronach serwisu można bezpłatnie umieścić listę prezentów ślubnych. Serwis promuje firmy umożliwiające korzystanie ze swojej oferty osobom niepełnosprawnym.
 • Consiliator II

  Biura_rachunkowe
  Kancelaria podatkowa oferująca usługi prawnicze w zakresie prawa podatkowego. Są one przeznaczone dla prawników, dyrektorów finansowych, biegłych rewidentów, księgowych i służb finansowo - księgowych dużej firmy.
 • Oprogramowanie dla biur prawnych

  Informatyka_dla_prawa
  Strona programu Kancelaria przeznaczonego dla małych i średniej wielkości kancelarii adwokackich, biur radcowskich i prawnych, a także dla osób prowadzących indywidualną praktykę. Znajdziesz tu opis programu oraz formularz zamówienia.
 • REFUNDUM

  Adwokaci
  Kancelaria zajmuje się pomocą w sytuacjach, gdy w grę wchodzą roszczenia odszkodowawcze. Klientami firmy są zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Kancelaria pomaga uzyskać m.in. odszkodowania z tytułu szkód komunikacyjnych, spowodowanych przez wypadki przy pracy, błędów w sztuce zawodowej (w tym lekarskiej), zakażeń chorobami zakaźnymi w placówkach medycznych, odszkodowania związane z przebiegiem linii przesyłowych, z tytułu wykupu przez gminy sieci wodociągowych, za łamanie praw autorskich i inne związane ze zdarzeniami losowymi.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: KTT Adwokat Gliwice ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.ktt-adwokat.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jeżeli ktoś z Państwa szuka prawnika w Gliwicach, wystarczy zajrzeć na stronę internetową Kancelarii Adwokackiej Katarzyny Tomczak-Trochimiuk. Są na niej wszystkie informacje o codziennej działalności kancelarii. Specjalizuje się ona w prawie rodzinnym, spadkowym, karnym, karno-skarbowym czy chociażby pracy i ubezpieczeń społecznych, pomaga ponadto swoim klientom w uzyskaniu odszkodowania.