Podobne strony

 • Jacht czarter

  Czartery jachtów
  Serwis informacyjny kataloguje oferty czarteru jachtów w Polsce. Odpowiednią ofertę można znaleźć za pomocą pozycji w menu: Szukaj, Mapa lub Jachty.
 • Sławomir Mrożek

  Polscy
  Mrożek jest mistrzem jednoaktówek, autorem cyklów rysunkowych "Polska w obrazach" (1957) i "Przez okulary Sławomira Mrożka" (1968). Znajdziesz tutaj krótką biografię oraz pięć opowiadań pisarza.
 • Rosyjskie okręty podwodne

  Marynarka_wojenna
  Wszyscy zainteresowani marynarką wojenną znajdą na tej stronie informacje o rosyjskich łodziach podwodnych o napędzie klasycznym jak i atomowym.
 • Maanam

  Maanam
  Oficjalna strona fan clubu zespołu Maanam - "Cafe Maur".. Na stronie znajdziesz między innymi: bigrafie członków grupy, dyskografię, galerię zdjęć, zespołowe aktualnośći oraz informacje o fan clubie.
 • Czartery jachtów - Andrzej Fursewicz

  Czartery jachtów
  Prezentacja firmy zajmującej się czarterem jachtów na jeziorach mazurskich. W ofercie jachty klasy Tango, Sasanka i Venus (opisy techniczne i zdjęcia). Cennik, możliwość rezerwacji online.


:: Kursy tanga Olsztyn ::

Nasza ocena:
Adres: http://tangomagia.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Powstaliśmy już jakiś czas temu. W ramach oferty szkoły tańca Tangomagia znajdą Państwo lekcje grupowe i lekcje indywidualne. Nauczymy was tańczyć tango w sposób niemalże perfekcyjny. Zrobimy to bez stresu i bólu stawów, za to w sympatycznej atmosferze, wśród życzliwych osób. Szkoła tańca Tangomagia z Olsztyna, to miejsce, gdzie chce się przebywać, i miejsce, do którego chce się wracać.