Podobne strony

 • Inter - Boja PUH

  Opakowania papierowe
  Podstawową działalnością firmy jest produkcja opakowań jednostkowych i zbiorczych oraz elementów reklamowych na bazie papieru, kartonu i tektury, z nadrukami typu "flexo" i "offset". W firmie działa również pracownia architektoniczna "Boja" projektująca głównie budynki mieszkalne oraz obiekty handlowo-usługowo-przemysłowe.
 • Pracownia Projektowa "Archipelag"

  Usługi architektoniczne
  Internetowa prezentacja studia projektowego specjalizującego się w wykonawstwie: projektów wnętrz, projektów obiektów użyteczności publicznej, architektury przemysłowej i domów wielorodzinnych. Na stronie m.in. projekty ponad 300 domków jednorodzinnych (można je wyszukiwać według różnych kryteriów) oraz oferta ich sprzedaży przez internet.
 • Domprojekt

  Usługi architektoniczne
  Witryna prezentująca szereg projektów z zakresu budownictwa jedno- i wielorodzinnego. Na stronie zgromadzone są dwa katalogi zawierające projekty domów (każdy projekt posiada szczegółową informację techniczną i komputerowy obraz projektu). Istnieje możliwość zamówienia projektu za pomocą internetu.
 • Spółdzielcze Biuro Projektów "Projekt-Suwałki"

  Usługi architektoniczne
  Witryna poświęcona spółdzielni projektowej realizującej projekty z zakresu budownictwa mieszkaniowego (wielorodzinnego i jednorodzinnego), użyteczności publicznej i przemysłowego (dla przemysłu spożywczego m.in. oczyszczalnie ścieków, piekarnie, przetwórnie, młyny). Na stronie o zespole architektów i projektantów, działalności biura i realizowanych projektach.
 • Budowlany Informator Techniczny

  Prasa budowlana
  Tytuł adresowany jest do projektantów (głównie architektów), którzy z jednej strony samodzielnie podejmują decyzje materiałowo- konstrukcyjne, a z drugiej często występują w roli konsultantów i doradców inwestora.


:: Poznań architekt ::

Nasza ocena:
Adres: http://ende.com.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Oferta biura projektowego Ende z Poznania. Charakteryzujemy się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. Tworzymy obiekty sakralne, biurowce, optymalizujemy wygląd nowoczesnych wnętrz, dajemy pomysły na rozbudowy nieruchomości. Udostępniamy Państwu nie tylko dział projektowy, ale dostęp do specjalistów z wielu obszarów. Gwarantujemy pełny nadzór nad realizacją projektu.