Podobne strony

 • Uroda i Zdrowie

  Kosmetyki
  Serwis internetowy firmy Uroda i Zdrowie poświęcony zdrowiu, urodzie i aromaterapii oraz muzyce relaksacyjnej, kontemplacyjnej i medytacyjnej. Na stronie znajdziesz prezentację produktów zdrowotnych (materace lecznicze, poduszki rehabilitacyjne), aromaterapeutycznych (olejki, kominki, świece, produkty z naturalnymi olejkami) oraz fragmenty muzyki relaksacyjnej do posłuchania. Wszystkie zaprezentowane produkty można zakupić w sklepie internetowym.
 • Medix - lek. stom. Ewa Grażyna Duraj

  Stomatologia
  Na stronie znajdziesz zakres świadczonych usług, mapkę sytuacyjną oraz zdjęcia przedstawiające gabinet.
 • Agnieszka zaprasza

  Miłość
  Zbiór interesujących artykułów, które pozwolą zrozumieć psychikę kobiety, jej seksualne i uczuciowe potrzeby oraz pozwolą odnaleźć się w zagmatwanym świecie uczuć. Jeżeli jesteś mężczyzną i zależy ci na budowaniu udanego związku z twoją ukochaną lub też dopiero wchodzisz w sferę damsko - męskich relacji i nie chcesz spudłować - koniecznie zapoznaj się z zawartoscią stron serwisu Agnieszki.
 • Prywatna Klinika Stomatologiczna dr n.med. Huberta Kubicy

  Stomatologia
  Znajdziesz tutaj informacje o właścicielu, jego publikacjach oraz zakresie usług świadczonych przez placówkę. Strona bogata w zdjęcia dotyczące tematu.
 • Heliodent

  Stomatologia
  Na stronie znajdziesz informacje o leczeniu zębów żelem "Carisolv", zakresie usług świadczonych w gabinecie oraz dokładny adres.


:: SwiadomyKlient.pl - porównywarka produktów ::

Nasza ocena:
Adres: http://swiadomyklient.pl

Ulica: ul. Grzybowska 87

Miasto: Warszawa
Kod: 00-844
NIP: 9552230607

Telefon:
Opis:

SwiadomyKlient.pl to porównywarka produktów drogeryjnych, na której można sprawdzić działanie kosmetyków i suplementów, oraz ich oceny i komentarze. W serwisie produkty podzielone są na kategorie takie jak: włosy i paznokcie, wybielanie zębów, układ nerwowy i pamięć, serce i układ krążenia, rzucanie palenia, pielęgnacja skóry, odchudzanie i dieta, oczyszczanie organizmu, potencja, erekcja, libido, sprawność seksualna, feromony czy kulturystyka.